آیا احساس می کنید بدشانس هستید و هر اتفاق بدی برای شما رخ می دهد؟ آیا بی انگیزه هستید که تغییری در زندگی خود ایجاد کنید، زیرا فکر می کنید احتمالات با شما مخالف است؟ یا آیا فکر می کنید که اتفاقات خارج از کنترل شما هستند، به دنبال گزینه ساده تری هستید تا به شما آرامش ببخشد؟

اگر هر یک از این موارد در مورد شما صدق می کند، نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم کنترل زندگی خود را به دست بگیرید و به اندازه کافی انگیزه خود را برای مقابله با هر چالشی که بر سر راه شما قرار می گیرد احساس کنید. در این کلیپ راز موفقیت با قانون منبع کنترل برای حفظ انگیزه در هر شرایطی آشنا می شوید.

قانون منبع چیست؟

قانون منبع یک مفهوم است که توسط بسیاری از افراد موفق استفاده می شود تا به آنها کمک کند تا در انجام وظایف خود با انگیزه بمانند، حتی زمانی که اوضاع بر وفق مراد خود نیست. این نظریه از ایده منبع کنترل نشأت می گیرد، که اساساً میزان اعتقاد شما بر کنترل زندگی و چیزهای اطراف شما است.

وقتی به این مفهوم نگاه می کنید، آن را به عنوان طیفی در نظر بگیرید که می تواند به دو نیمه تقسیم شود: منبع کنترل بیرونی در مقابل منبع کنترل داخلی. هر آنچه که فکر می کنید، عوامل تعیین کننده در تجربیات شما هستند و به شما نشان می دهند که در کدام طرف طیف هستید.

این کلیپ راز موفقیت را از دست ندهید تا بدانید که چگونه با استفاده از "منبع کنترل" همیشه انگیزه داشته باشید.

. . .

همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری