زمانی که بحران کووید ۱۹ اتفاق افتاد بزرگ ترین سوال این بود که آیا از نظر منطقی، این امکان وجود دارد که تعداد عظیمی از افراد در خانه کارهایشان را انجام دهند؟ برخی از کارها به علت ماهیت وجودی خود توانستند به صورت دورکار ادامه دهند اما برخی دیگر دچار مشکل شدند. آیا شما هم جزو آن دسته کسانی هستید که نمی توانید کار خود را به صورت دورکار انجام دهید؟ در این مقاله در مورد کسب و کار با شناخت 3 راه برای دنیای جدید تجارت آماده شوید.

تغییر بزرگ در راه است

بسیاری از صنایع مانند رستوران ها انتقاد زیادی کردند. زیرا هیچ راه حل ایده آلی برای آن ها وجود نداشت که بتوانند به صورت دورکار ادامه دهند. در کنار رستوران ها صنایع دیگر نیز همین سرنوشت را داشتند. زیرا برخی از کارها به هیچ صورت در خانه انجام نمی شد.

از طرفی در سایر عرصه ها که مشاغل نیازی به حضور فرد ندارند، شاهد این بوده ایم که مدیران به برخی یا همه کارمندانش اجازه دادند از راه دور کار کند و هنوز هم این روند را ادامه می ‌دهند. به این ترتیب یک تغییر بزرگ در صنعت تجارت در حال رخ دادن است. صنایع مختلف باید به دنبال راهی برای دیجیتال کردن دفاتر خود باشند و از این طریق با دنیای جدید تجارت و کسب و کار در آینده همسو شوند.

. . .

همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری