حتما شما کار‌هایی دارید که باید اونا رو انجام بدید اما هر کاری می ‌کنید انجام نمی شه. تلاشتون رو می کنید اما باز هم کارهای مهمتون ناتمام باقی می مونن. تنها راه حلش اینه که باید از مسیر رویاپردازی به مسیر عمل حرکت کنید. این کار سخته اما شدنیه. در این مقاله انگیزشی موفقیت با 4 روش برای تبدیل رویاها به عمل آشنا می شیم.

فقط و فقط انگیزه

شروع هر کاری سخته اما اگر از نقطه ابتدایی شروع نکنید، چجوری می خواین ادامه مسیر رو برید؟ چه چیزی باعث می شه که انگیزه لازم برای رسیدن به آن اهداف بلند مدت رو نداشته باشید.

شما هم مثل دیگران می خواین تو کارتون به موفقیت بیش تری برسید، به ورزشگاه برید، شغل جدید پیدا کنید یا در مدرسه بیش تر از قبل درس بخوانید. اما هر کاری می‌ کنید این اتفاق‌ ها نمیفته.

در واقع اکثر آدم ها اهداف بزرگ و برنامه های خوبی دارند. چه بسا برخی از اونا ایده های نابی دارند اما نمی تونن به بهشون برسن. احساس می کنن همیشه یک مانع سر راهشون قرار داره و راه رسیدن رو براشون سخت تر می کند.

4 روش مهم برای افزایش انگیزه

چهار روش وجود داره که به شما کمک می کنه به اهدافتون برسید و انگیزه رسیدن به اونا رو هم تو خودتون تقویت کنید. خیلی ها می پرسن آیا واقعاً چنین روشی کارآمده؟ در جواب این افراد باید بگیم: بله کارآمده.

برای مثال افرادی بودن که می ‌خواستن بیش تر ورزش کنن و از این ۴ روش مهم استفاده کردن. در نتیجه به طور چشم گیری عملکرد بهتری داشتن.

در ادامه با ما همراه باشید که به چهار روش مهم برای افزایش انگیزه و موفقیت در کارها و رسیدن به اهدافتون آشنا بشید.

. . .

همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری