حدود ۶۶ درصد تجارت های کوچک شکست می خورد. اگر می خواهید بدانید چرا، کتاب دیوانگان ثروت ساز اثر دارن هاردی آن را بیان می کند. این کتاب برای تازه کارها در کارآفرینی یا کسانی که تمایل دارند کارآفرینی را تجربه کنند اما از ناشناخته ها می ترسند و برای همین دور ایستاده اند مناسب است.

این کتاب جزئیات بدترین (که البته آنقدر هم ترسناک نیستند) و بهترین (و واقعا هیجان انگیز ترین) نکاتی را که قرارگرفتن در یک کسب و کار شخصی را ترسیم می کند و به شما مهارتهای پایه ای را می دهد که به موفقیت دست پیدا کنید. می توانید مطمئن شوید که از ۶۶% نرخ مرگ پیشگیری می کنید.

اولین و مهمترین چیز در موفقیت کسب و کار این است که عاشق آن کار یا راهی که در پیش گرفته ای باشید. یک جمله از فرانکلین پی جونز درباره عشق هست که می گوید:

عشق، کار دنیا را پیش نمی برد. عشق، ادامه مسیر را ارزشمند می‌کند.

هیچ کس در دنیا موفق به دنیا نیامده، موفقیت در گرو تلاش زیاد و تعهد داشتن است. اینجاست که اشتیاق به وجود آمده و همین اشتیاق شما را در مواقع سختی تنها نمی گذارد. در راه رسیدن به آرزوهایتان، به دنبال کسب تایید کسی نباشید. کسانی هستند که می خواهند شما را پایین بیاورند. هر چقدر شما موفق تر باشید بیشتر از طرف آن ها نقد می شوید و از چشمشان می‌ افتید. این کتاب می‌خواهد همین را به شما آموزش بدهد. اگر به دنبال رسیدن به اهدافتان هستید حتما توضیه می‌کنیم از این خلاصه کتاب صوتی که یوبوک برای شما عزیزان تهیه کرده است استفاده کنید.

, یوبان

گوینده: لیلا ولی پور

اشتراک گذاری

پاسخ دادن