همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

کتاب کوچ تریلیون دلاری اثر اریک اسمیت ، جاناتان رزنبرگ و آلن ایگل می باشد. این کتاب یکی از کتاب‌های خوبی است که پیرامون موضوع رهبری نوشته شده است. اگر نگاهی به جلد این کتاب عالی بیندازید مشاهده خواهید کرد که زیر عنوان کتاب نوشته شده است: «دستورالعمل‌های رهبری بیل کمپل از سیلیکون ولی». در واقع این کتاب یکی از آثاری است که نویسندگان در مورد درس‌هایی که از بیل کمپل، مربی بی‌نظیر حوزه رهبری در کسب و کار نوشته‌اند.

مهم‌ترین کاری که یک مدیر باید یاد بگیرد، مهارت رهبری است. با یاد گرفتن مهارت رهبری می‌توان کارایی و بازدهی را به بیشترین حد ممکن رساند. همچنین یک کسب و کار موفق و بی‌نظیر خلق کرد. یکی از راه‌های یادگیری مهارت رهبری مطالعه‌ کتاب‌های خوبی است که در این زمینه نوشته شده است. یکی از این کتاب‌ها کتاب مربی تریلیون دلاری است که توسط بزرگان و رهبران بی‌نظیر سیلیکون ولی نوشته شده است.

بیل کمپل کیست؟

با مطالعه کتاب کوچ تریلیون دلاری خیلی سریع خواهید فهمید که بیل کمپل یک انسان اجتماعی است. او به روابط بین انسان‌ها اهمیت می‌دهد. همچنین بر این باور است که سمت، پست و مقام باعث می‌شود که شما به عنوان یک مدیر شناخته شوید. ولی چیزی که شما را به یک رهبر تبدیل می‌کند، ارتباط با انسان‌ها است. سخت‌کوشی، شور و اشتیاق، عشق، صداقت، نشاط، وفاداری، انصاف، صراحت، انضباط، مصمم بودن، پرانرژی و کارآمد بودن از جمله مسائلی است که بیل در کتاب مربی تریلیون دلاری عنوان می‌کند. این عوامل همگی باعث می‌شود که به یک رهبر تواناتر و قدرتمندتر تبدیل شوید.

در دنیای امروز زندگی افراد به هم گره خورده است. افراد در صورتی می‌توانند موفق شوند که به موفق شدن دیگران کمک کنند. بنابراین اگر تمایل دارید که در زندگی و کسب و کار موفق شوید باید کمک کردن و یاری رساندن را یاد بگیرید. کسی می‌تواند به دیگران کمک کند و به موفقیت برسد که رهبر توانا و خوبی باشد.

, یوبان

نگرش کمپل این است که رهبر و مدیر خوب کسی است که به افراد بیش از خودشان باور دارد و شک ندارد که به موفقیت می‌رسند. رهبر تمایل دارد که به افراد کمک کند خودشان را بزرگ‌تر از آن‌چه هستند ببینند. او عاشق مردم است و این عشق را به آن‌ها منتقل می‌کند. دلسوزی کردن برای کار از جمله عواملی است که باعث می‌شود یک فرد به موفقیت برسد. رهبر توانا کسی است که سعی کند نگرش یک تیم فوتبال را با خود به کسب و کار بیاورد. در تیم فوتبال همه در پی رسیدن به گل هستند و تلاش می‌کنند که از گل خوردن دوری کنند. با این خلاصه کتاب صوتی در یوبوک همراه باشید تا از نحوه رهبری بیشتر بدانید.

گوینده: لیلا ولی پور

اشتراک گذاری

پاسخ دادن