چرا بیزنس تراپی ؟!

از اصل پیتر چه می دانید؟! احتمالاً هیچ. شاید شما در زمینه ی تخصصی خودتان حرفی برای گفتن داشته باشید اما این دلیل نمی شود که فکر کنید می توانید رهبر یا مدیر خوبی هم باشید. چرا شکست میخورید؟! چرا می خواهید؛ اما نمی شود؟! چرا باید شاهد پیشی گرفتن رقبا باشید و حسرت آن را بخورید؟! چرا هرچه بیشتر تلاش می کنید، کمتر نتیجه می گیرید؟! و صدهای چرای دیگری که اجازه زندگی کردن به شما نمی دهند. در اغلب اوقات دلیلش این است که اکثر شما تصور غلطی از توانمندی ها و شرایط خودتان دارید. همین بی اطلاعی یا توهم دانایی باعث می شود که آسیب های جبران ناپذیری در زندگی و تجارت خود تجربه کنید. برای جلوگیری از هر نوع زیانی اعم از مادی و معنوی بایستی به این اصل قطعی توسعه در کسب وکار و زندگی تمکین کنید. اصل بیزنس تراپی. موفقیت با راهبری افراد خبره در حوزه های تخصصی.

یوسف شکیبان

دکترای مدیریت / بیزینس تراپیست

قصه باش نه قصه گو؛ یعنی روایتی از شما برای همیشه ماندگار بشه، یعنی اثری خلق کنید که ارزش به خاطر سپردن داشته باشه. این اتفاق فقط زمانی رخ میده که شما به موقع چالش های تجارتتون رو شناسایی و درمان کنید و این یعنی بیزینس تراپی.

yousef-shakiban
5-با-هوس-عاشق-آن-چشمه-نوریم-هنوز-1

مشاوره های این مرکز به دلیل راحتی و دسترسی سریع شما عزیزان در سراسر دنیا، از طریق بستر آنلاین انجام می شود، هم چنین فایل ضبط شده جلسه بطور کامل در اختیارتان قرار می گیرد.

یوسف شکیبان، یک کوچ موفق و معروف است که با انرژی و شور خود، زندگی هزاران نفر را تغییر داده است. او از کودکی علاقه زیادی به یادگیری و رشد داشته و همیشه به دنبال راه های جدید و خلاقانه برای بهبود خود و دیگران بوده است. او با تلاش و پشتکار فراوان، توانسته است کسب و کارهای مختلفی را راه اندازی کند و با استفاده از دانش و تجربه خود، به مشاوره و کوچینگ برای سایر کارآفرینان بپردازد. او همچنین یک نویسنده، سخنران و مدرس محبوب است که با انتشار محتوای آموزشی و انگیزشی در رسانه های مختلف، به افزایش آگاهی و قدرت عملکرد افراد کمک می کند. یوسف شکیبان، یک روح خلاق و پر جنب و جوش است که با شعار “هر آدم موفقی قصه ای داره؛ تو هم قصه ی خودتو داشته باش”، به دنبال ایجاد تحولات مثبت در جامعه است.

یوسف شکیبان

دکترای مدیریت / بیزینس تراپیست
usofshakiban

دستاورد های شما از جلسات مشاوره

به این جمله طلایی دقت کنید؛ اگر فکر می کنید هزینه های مشاوره بالا هستند، کمی صبر کنید تا صورتحساب اشتباهات و شکست هایتان در بازی رازآلود کسب و کار به دستتان برسد.

این یعنی عمرتان را هدر ندهید، سرمایه‌تان را دور نریزید، تصمیمات بهتری بگیرید، شرایط را برای رشد مهیا کنید و از همه مهمتر انگیزه، انرژی و پولتان را برای کار بهتری خرج کنید، نه آزمون و خطا.

حالا چرا یوسف شکیبان ؟

با یک نگاه گذرا به رزومه ایشان متوجه می شوید که با یک انسان چند بعدی طرفید، کسی که در میدان های زیادی بازیگر بوده نه تماشاگر و شنونده. هم تجربه دارد و هم دانش آکادمیک، هم شکست خورده و هم موفق شده است. سرد و گرم چشیده ای که می تواند رنج شما را کم کند و اجازه ندهد مسیر های اشتباه را دوباره بپیمایید. با اطمینان یک جلسه رزرو کنید.

سوالات پر تکرار

 • هر جلسه مشاوره 90 دقیقه است و در طول جلسه به سوالات شما پاسخ کامل داده شده و هم چنین ایده هایی متناسب و کاربردی دریافت خواهید کرد.
 • حداکثر 3 نفر از تصمیم گیرندگان اصلی مجموعه‌تان می توانند در جلسه مشاوره شرکت کنند.
 • خیر، در حال حاضر هیچ یک از جلسات بصورت حضوری برگزار نمی شوند. اما به طور قطع جهت ادامه روند کارساز بیزنس تراپی، حتماً باید مجموعه شما بازدید شود و از نزدیک با آنچه در حال رخ دادن است آشنا شویم.
 • بله، بعد از رزرو جلسه فرمی برای شما ارسال می شود که در آن سوالاتی برای آشنایی با شما و مجموعه‌تان پرسیده شده تا قبل از شروع مشاوره اطلاعات کاملی برای حل موضوعات و ارائه ایده به شما داشته باشیم.
 • بله، چون در طول جلسات ایده های متعددی برای رشد و ارتقا کسب و کارتان به شما ارائه خواهد شد ممکن است در طول اجرای این ایده ها برای شما سوالات یا مشکلاتی ایجاد شود که نیازمند توضیح بیشتر و همراهی ما باشد. لذا این فرصت برای شما فراهم شده تا با فراغ بال بیشتری به اصلاحات ساختاری کسب و کارتان بپردازید.
 • چون زمان جلسات از قبل تعیین می شود و با توجه به درخواست های موجود، ممکن است حداقل یک ماه منتظر باشید بنابراین حتما در تاریخ و ساعت اعلام شده در جلسه حاضر باشید. اما اگر مشکل حادی پیش آمد 24 ساعت قبل به ما اطلاع دهید تا زمان دیگری برای شما رزرو شود.

درخواست جلسه مشاوره

  نام و نام خانوادگی

  نام مجموعه

  زمینه فعالیت

  سابقه فعالیت

  تعداد پرسنل

  سابقه مشاوره دارید ؟

  شماره موبایل

  ایمیل

  مسئله ای که بابت آن نیاز به مشاوره دارید ؟

  جلسه مشاوره کسب و کار

  هر جلسه 90 دقیقه