آیا شما واقعا اهمیت می دهید که دیگران درباره شما چه فکری می کنند؟ چقدر وقت صرف نگرانی در مورد آنچه دیگران در مورد شما فکر می کنند و آنچه شما انجام می دهید می کنید؟ اگر شما واقعاً این کار را انجام می دهید، می تواند بزرگترین منبع اضطراب و استرس در شما باشد. شاید شما کاری را در زندگی انجام می دهید و دوست دارید در صورتی که شخص دیگری آن را دوست ندارد. در این کلیپ راز موفقیت با نظر مارکوس اورلیوس درباره ضرورت اهمیت ندادن به نظر دیگران آشنا می شویم.

مارکوس اورلیوس، فیلسوف و امپراطور رومی بود. اورلیوس در میان امپراطورهای روم به عنوان "فیلسوف" شناخته می شود. او پیرو مکتب رواقی بود و نوشته های فلسفی شخصی وی به عنوان مرجع ارزشمندی برای فلسفه باستانی رواقیسم تلقی می شود. مارکوس اورلیوس فرمانروایی بود که دوست نداشت حکومت کند. از کودکی علاقه به فیلسوف شدن داشت و همچنین از مطالعه زندگی سقراط بسیار لذت می برد. شرف و عزت برای او مهمتر از قدرت و ثروت بود. او مانند روستاییان لباس های ساده می پوشید و روی تخت های سخت می خوابید.

در این کلیپ راز موفقیت به دیدگاه این امپراطور فیلسوف درباره اهمیت ندادن به نظر دیگران و اینکه دیگران چه فکری درباره ما می کنند و کارهایی که در زندگی انجام می دهیم می پردازیم.

. . .

همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری