پشت جلد کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست آمده است که شما باید با کیم وو چونگ آشنا شوید. نه تنها به این دلیل که پسربچه فقیری بود که با تلاش و کوششی وصف‌ناپذیر، گروه صنعتی دوو را با بیش از ۲۵ میلیارد دلار فروش سالیانه تاسیس کرد و یا به این دلیل که رهبران جهان، نبوغ افسانه‌ای او را در کار و تجارت ستوده‌اند. شما می‌بایست با وی آشنا شوید، زیرا سرگذشت وی مجموعه‌ای از راهنمایی‌های خلاقانه و کاربردی در راه رسیدن به موفقیت در کار و زندگیست.

 این کتاب می‌تواند انگیزه ایی شگرف جهت کارآفرینی در شما به وجود بیاورد. پس اگر همیشه حسی درون شما یادآوری می‌کند که می‌توانید بیش از آنچه که هم اکنون هستید باشید حتما کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست را در یوبوک بشنوید تا آماده حرکت در مسیر درست شوید.

به فکر فروش محصول باشید نه تولید آن

این کتاب را می‌توان یک کتاب مدیریتی و انگیزشی به طور هم زمان دانست. داستان موفقیت در این کتاب به گونه‌ای روایت می‌شود که هر ناشدنی را شدنی نشان می‌دهد. همچنین سعی می‌کند نشان دهد، انسان می‌تواند هر مانعی را در مسیر موفقیت پس بزند.

از جمله مهم ترین نکاتی که در این کتاب به آن اشاره می‌شود، مفهوم مهم بی معنی دانستن غیرممکن است. البته روایت کتاب کاملا بر اهمیت تلاش جهت دستیابی به اهداف تاکید دارد. اختصاص زمان و علاقه زیاد به کاری که انجام می‌دهید از جمله مهم ترین ارکان موفقیت است. این مطالب در این کتاب آورده شده است. این کتاب ثابت می‌کند که اگر شما به سختی کار کنید و از پولتان برای بهبود وضع جامعه خود استفاده کنید، آنگاه واقعا به این نتیجه می‌رسید که سنگ فرش هر خیابان از طلاست و وارد جاده موفقیت واقعی می‌شوید. با این خلاصه کتاب صوتی در یوبوک همراه باشید.

گوینده: لیلا ولی پور

, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن