کتاب پانزده راه مدیریت زمان به قلم کوین کروس می باشد. این کتاب متدهای مدیریت زمان افراد موفق را بیان می دارد. انسان های موفق بزرگترین دارایی خود را زمان می دانند. وسیله ای که می توان با استفاده صحیح از آن هر کاری را انجام داد. از اولیت بندی وظایف تا تقویت انرژی و متمرکز نگه داشتن ذهنتان در مفید سپری کردن زمان تان اثرگذار است.

می توانید زمان را به باارزش ترین حالت ممکن سپری کنید. هرچه زمان خود را بهتر مدیریت کنید فرصت های بهتری نصیب تان می شود. پس به راحتی رازهای این کتاب را پیاده سازی کرده و از پیشرفت های خود لذت ببرید.

چگونه زمان خود را مدیریت کنیم؟

یک مراسم صبح گاهی طراحی کنید.

سکوت و زمانی برای شکرگذاری و تفکر.

تاکید روی اهداف واولویت ها.

, یوبان

تجسم زندگی ایده آل.

تمرین و ورزش کردن.

مطالعه در حوزه های مورد علاقه تان.

نوشتن در وبلاگ یا کانال شخصیتان.

سعی کنید کارهای مشابه هم را همزمان انجام دهید. مثلا تمام تلفن ها را در یک ساعت بزنید یا اگر قرار است مطالبی را در اینترنت جست و جو کنید همه را یک جا جمع کرده و انجام دهید.

به برون سپاری کارهایتان توجه کنید. افراد زیادی در اطرافتان هستند که کارهای شما را با هزینه کمتر، کیفیت بهتر در زمان کم انجام می دهند. در نهایت راه های مدیریت زمان را کوین کروس در این کتاب توضیح داده که در پیشبرد اهداف و زندگی بهتر بسیار کاربردی می باشد و شنیدن آن به همگان توصیه می شود.

اگر به هر دلیلی موفق به خواندن این کتاب نشده اید، یوبوک خلاصه این کتاب را به صورت صوتی برای شما تهیه کرده و در سایت یوبان قرار داده است. با این خلاصه کتاب صوتی در یوبوک همراه باشید.

گوینده: فاطمه جعفرزاده

اشتراک گذاری

پاسخ دادن