گاهی بسیاری از دردها و رنج هایی که در زندگی مان متحمل می شویم به علت دیدگاه اشتباه و همچنین کمبود انگیزه در زندگی مان است. اکثر موارد با تغییر دیدگاه مان به زندگی به راحتی می توانیم حجم بسیاری از مشکلاتمان را کاهش دهیم.

عاملی که به شما کمک می کند تا علی رغم وجود شرایط غیر قابل کنترل رشد کنید این است که دیدگاهتان را تغییر دهید. تغییر دادن طرز فکرتان ممکن است کار آسانی نباشد، اما کار غیر ممکنی هم نیست. شما باید همانطوری فکر کنید که دوست دارید باشید. اگر در دنیای ذهنتان خودتان را آدم موفق و خوشحالی ندانید، خیلی سخت می توانید در دنیای واقعی چنین آدمی باشید. باید این دیدگاه اشتباه را عوض کرد.

در انجام کارها و روش انجام کارهایتان تغییراتی ایجاد کنید. اگر کارهایتان را به همان شیوه قدیمی انجام دهید در افکارتان و همچنین دیدگاهتان تغییری ایجاد نخواهد شد. از تجربه و مشورت افراد بزرگ و موفق استفاده کنید تا در مدت کوتاه تری تبدیل به فرد حرفه ای در انجام کارهایتان شوید . افراد حرفه ای و موفق با نوع تفکری که دارند به سرعت بیشتری می توانند بهترین راه حل و دیدگاه های جدید را در اختیار شما بگذارند. نگرش و دیدگاه های اشتباه خود را عوض کنید.

مطالعه کنید. کتاب ها، مقاله ها، مجله هایی بخوانید که به شما کمک کند افکارتان را تغییر دهید. فیلم ببینید. فیلم هایی که برای شما الهام بخش باشند و موجب تغییر در دیدگاه و نگرش شما شوند. آنتونی رابینز نویسنده ، سخنران ، مربی و بازیگر آمریکایی است که به خاطر نوشتن کتاب هایی درباره موفقیت شهرت زیادی دارد. این ویدیو انگیزشی زیبا از آنتونی رابینز ، از نویسندگان و مربیان کسب و کار مطرح دنیا را از دست ندهید.

دیدگاه اشتباه, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن