دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
این دوره رفتار تاثیرگذار در رهبری را تشریح میکند. در این دوره ، دکتر اریک زاکریسون رهبرانی را می آموزد که می خواهند موثرتر و تأثیرگذارتر شوند.رهبرانی که میخواهند از قدرت ارزیابی رفتاری و دانش او بهره مند شوند.او نشان می دهد که چرا درک سبک رفتاری تیم شما و خود شما بسیار مهم است. همچنین نحوه انتخاب ابزار ارزیابی صحیح و جلوگیری از مشکلات معمول هنگام استفاده از آن بسیار مهم است.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 333,000 تومان
بسیاری از ما شیفته شناسایی و طبقه بندی انواع افراد هستیم. خواه یک مسابقه آنلاین باشد یا یک ارزیابی حرفه ای. به عنوان مثال بیش از 2،000،000 نفر در سال شاخص نوع Myers-Briggs را نشان می دهند. اما این صرفا کافی نیست که بتوانید افراد را به عنوان تیپ های شخصیتی دسته بندی کنید. اینجاست که اهمیت رفتار تاثیرگذار در رهبری نمایان میشود. قدرت واقعی در دستیابی به تفاهم کامل برای کمک به رهبری، روابط و تیم های شما است. در این دوره ، دکتر اریک زاکریسون رهبرانی را می آموزد که می خواهند موثرتر و تأثیرگذارتر شوند.رهبرانی که میخواهند از قدرت ارزیابی رفتاری و دانش او بهره مند شوند. او نشان می دهد که چرا درک سبک رفتاری تیم شما و خود شما بسیار مهم است. همچنین نحوه انتخاب ابزار ارزیابی صحیح و جلوگیری از مشکلات معمول هنگام استفاده از آن بسیار مهم است. اریک همچنین به فهرست موجودی پویایی بین فردی، از جمله انواع اصلی آن و نحوه استفاده از انواع مختلف شخصیت میپردازد. بنابراین در نهایت می توانید به یک رهبر پاسخگو و آگاه تر تبدیل شوید.

منظور از پروسه رهبری و رفتار تاثیرگذار در رهبری

رهبری فرایندی است که در آن شخصی قادر به ایجاد انگیزه و تشویق دیگران برای پیروی از آنها است. مشاغل و شرکتهای موفق برای کمک به پیشرفت خود به رهبری محکم احتیاج دارند و رهبران موفق با رفتارهایی که در حین انجام آنها از خود نشان می دهند، معرفی می شوند. رفتار تاثیرگذار در رهبری اصلی ترین کار یک رهبر است. این رفتارها تعیین می کند که پیروان با انگیزه و الهام از رهبران خود حمایت میکنند یا صرفا به دلیل مجبور بودن از آنها پیروی می کنند. صفات رهبری، بخشی جدایی ناپذیر از چگونگی درک رهبر و عملکرد آنها است. از آنجا که رفتار رهبری بسیار مهم است، به طور گسترده ای مورد مطالعه و بحث قرار می گیرد. کل سمینارها، آموزش ها و حتی برنامه های مدرک تحصیلی مدیریت به آموزش رهبری اختصاص دارد.

رفتار رهبری چیست؟

رفتار تاثیرگذار در رهبری، شامل صفات و خصوصیاتی است که برخی را به عنوان یک رهبر موثرتر می کند. رهبران از رفتار خود برای کمک به آنها در جهت هدایت، هدایت و تاثیرگذاری در کار تیم خود استفاده می کنند. ویژگی های ذاتی بسیاری وجود دارد که رفتار تاثیرگذار در رهبری را تقویت می کند. با این وجود استراتژی ها و اقداماتی وجود دارد که رهبران می توانند برای بهبود رفتار و کارآیی بیشتر در جهت توسعه آنها کار کنند. سازمانها با وجود رهبرانی که از رفتارهای خود برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه، تشویق تیمها و اطمینان از کارآیی هرچه بیشتر افراد استفاده می کنند، رشد می کنند.

کانالهای ارتباطی را باز نگه دارید.

ارتباط آزاد به این معناست که سو تفاهم و مسائل در یک تیم کمتر است. مهارت های ارتباطی خوب در رهبری کلیدی است که بسیار تاثیرگذار است. وقتی رهبران ارتباط آزاد دارند، تیم دقیقا می داند که از آنها چه انتظاری می رود، چه کارهایی باید انجام شود و روند کار چیست. ارتباط بد می تواند مشکلاتی را ایجاد کند که حل نمیشود. همچنین باعث تمام شدن مهلت ها و فرصت ها، استراتژی نامناسب و موارد دیگر میشود. بروز این موارد اغلب نشانه ضعف در رهبری است. اگر رهبر انواع رفتار تاثیرگذار در رهبری را بداند هرگز این مشکلات بروز نخواهند. همچنین فرصت پبشآمد بسیاری از ناخواسته ها را میبندد. رهبری خوب شامل مشخص بودن درخواست ها برای اطمینان از اینکه اعضای تیم می دانند می توانند درباره رهبر درمورد هر چیزی صحبت کنند میشود. کانالهای ارتباطی باید از هر دو طریق استفاده کنند تا کارمندان در صورت وجود مشکلی با رهبر خود ارتباط برقرار کنند و بدانند که صدای آنها شنیده می شود.

درباره مدرس این دوره بیشتر بدانید

دکتر اریک زاکریسون یک معلم، مربی و مشاور متمرکز بر تیم سازی، رهبری و تشکیل استراتژی است. اریک همچنین رئیس و مدیرعامل IDI.US است که حقوق مربوط به موجودی پویای بین فردی  (IDI)، ابزاری قدرتمند برای اندازه گیری شخصیت و سبک های رفتاری چندین رای دهنده را کنترل می کند. اریک پس از سالها مدیریت و کارآفرینی و گذراندن دوره های کارشناسی ارشد، MBA و دکترای خود ، حال تصمیم به انتقال تجارب خودش را دارد. اریک همچنین در برنامه مدیریت فناوری (TMP) در   UCSB  تدریس می کند. کار او از روشهای مختلف تعامل استفاده میکند و افراد را قادر می سازد تا برای موفقیت بیشتر اختلافات را مدیریت کنند. او در این دوره حرفه ای به شما چگونگی رفتار تاثیرگذار در رهبری را آموزش خواهد داد.
فایل های دوره (کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
666000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزشی رفتار تاثیرگذار در رهبری؛ تاثیر دلخواه تان را روی همه افراد پیاده کنید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید