دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
در این دوره نحوه تعیین اولویت های مشخص با استفاده از اصل پارتو آموزش داده می شود.همچنین  قانون 3 (چگونه می توان سه وظیفه بزرگ خود در روز را تعیین کرد) را یاد خواهید گرفت. یاد میگیرید چگونه با تهیه لیستی از کلیه وظایف و مسئولیت های کاری خودتان از روز اول تا روز آخر ماه و در طول سال بهره وری خودتان را افزایش بدهید. شما باید با یادگیری نکات و تکنیک هایی که به پیشرفت در جهت کارآیی، کارآیی و بهره وری تان کمک می کند، برنامه های مکتوبی تهیه کنید.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 175,000 تومان
مدیریت مؤثرتر زمان یکی از مهمترین مهارت هایی است که افراد برای پیشرفت در زندگی خودشان با ایجاد عادت های موفقیت به آن نیاز دارند. راهکارهای مدیریت زمان بسیار متنوع هستند. بسیاری از مردم احساس می کنند که در این دنیا زمان کافی برای انجام همه وظایف وجود ندارد. بنابراین دوره آموزش مدیریت مؤثرتر زمان دارای فواید بسیاری است برای اینگونه افراد است. راه های بهبود زندگی آنها به چهار اثربخشی برای دستیابی به حداکثر اثربخشی تقسیم می شود. همواره باید به گونه ای تجسم کنید که امروز قرار است تمامی کارها درست پیش برود. در این دوره نحوه تعیین اولویت های مشخص با استفاده از اصل پارتو آموزش داده می شود. همچنین قانون 3 (چگونه می توان سه وظیفه بزرگ خود در روز را تعیین کرد) را یاد خواهید گرفت. یاد می گیرید چگونه با تهیه لیستی از کلیه وظایف و مسئولیت های کاری خودتان از روز اول تا روز آخر ماه و در طول سال بهره وری خودتان را افزایش بدهید. شما باید با یادگیری راهکارهای مدیریت زمان و تکنیک هایی که به پیشرفت در جهت کارآیی و بهره وری تان کمک می کند، برنامه های مکتوبی تهیه کنید.

از جمله راهکارهای مدیریت زمان؛ لیست کارهای روزانه را قبل از هر روز ایجاد کنید

یکی از موارد مهمی که در این دوره یاد خواهید گرفت نوشتن لیست کارهای روزانه است. اگر ندانید قرار است در طول روز به چه مواردی رسیدگی کنید خیلی زود خسته خواهید شد. همچنین اگر هر لحظه بدانید که برنامه امروزتان چیست دیگر وقت را تلف نمی کنید. التیماتومی که به خودتان داده اید باعث ایجاد انگیزه مضاعف در شما می شود. پس از یادگیری نکات این دوره به اهمیت این موضوع بیشتر پی خواهید برد. نوشتن لیست کارهای روزانه از قبل شما را هشیارتر می کند.

نوشتن افکارتان روی کاغذ از مهمترین راهکارهای مدیریت زمان است

در عصری که فناوری بر آن حاکم است، استفاده از قلم و کاغذ هنگام یادداشت برداری شاید منطقی نباشد. اما تحقیقات زیادی نشان داده که یادداشت های دست نویس افراد، چه در محیط کلاس و چه در یک جلسه مهم در محل کار، نسبت به کسانی که روی لپ تاپ تایپ می کنند، برتری آشکاری دارد. در سال 2014، محققانی از پرینستون و UCLA مقاله مشترکی در علوم روانشناسی منتشر کردند. “قلم قدرتمندتر از صفحه کلید است”. آنها روی 327 نفر تحقیقات گسترده ای انجام دادند. سپس نتایج را به صورت دسته بندی شده درآوردند. آنها متوجه شدند که افرادی که با دستشان می نویسند نمرات بالاتری در امتحانات شان می گیرند. همچنین آنها در یادگیری راهکارهای مدیریت زمان بسیار موفق ترند. در یک تحقیق دیگر محققان دریافتند، افرادی که بصورت سنتی می نویسند حوصله و تحمل بیشتری خواهند داشت. پس دقت کنید که برای مدیریت مؤثرتر زمان و افزایش بهره وری تان به این موضوع توجه خاصی داشته باشید. در این دوره چگونگی کسب حداکثر بهره وری صرفاً با نوشتن ایده های تان با شما گفتگو خواهد شد. شک نداشته باشید که با اجرای این کار به صورت روتین نتایج فوق العاده ای کسب خواهید کرد. محققانی به نام مولر و اوپنهایمر با انجام تحقیقاتی دریافتند که افراد در حالی که مشغول نوشتن یادداشت هستند اطلاعات بیشتری به دست می آورند. همچنین تصمیماتی که به صورت لفظی بیان می شوند درصد احتمال اجرای کمتری دارند.

طبقه بندی وظایف (مهم در مقابل فوری)

همیشه باید کارهای تان را بر اساس میزان اهمیت دسته بندی کنید. مثلاً کاری که اگر انجامش ندهید ممکن است اخراج شوید را در اولویت قرار دهید. نکته مهم در مدیریت مؤثرتر زمان این است که کارهای مهم را باید باید قبل از کارهای دیگر انجام دهید. هرگز نباید کار مهم تان را به تعویق بندازید. هرگز نباید کارهای آسانتر را قبل از بقیه انجام دهید. شما در ابتدای روز انرژی بیشتری دارید. بهتر است این انرژی را صرف کارهای مهمتر و سودمندتر کنید. برای یادگیری راهکارهای مدیریت زمان در زندگی تان باید کوچکترین موارد را هم در نظر بگیرید. این ها بخشی از نکاتی هستند که در این دوره ارزشمند یاد خواهید گرفت. اگر به وقت تان اهمیت ندهید هیچ پیشرفتی در زندگی و کسب و کارتان حاصل نمی شود.

درباره مدرس دوره از زبان خودش بشنوید

سلام، من دکتر هبا الشامی (Heba Elshamy) هستم. من یک مربی مهارت های زندگی و یک مشاور خانواده هستم. من به کارآفرینان کمک می کنم تا زندگی خودشان را با موفقیت مدیریت کنند. همچنین به والدین نیز کمک می کنم که زندگی موفق خانوادگی شان را با فرزندان شان بسازند. من یک مربی زندگی هستم. علاقه من به مدیریت و روانشناسی دلیل شروع کار در زمینه مربیگری زندگی بود. بنابراین سعی می کنم تمام تلاش خودم را برای کمک به شما دیگران انجام بدهم.
فایل های دوره (کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
350000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “راهکارهای مدیریت زمان؛ قویتر و منظم تر پیش بروید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید