دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
در این دوره، Carolyn Goerner در مورد نقش جنسیت در مذاکره و نحوه شکل گیری زمینه مذاکره با شما بحث میکند. کارولین کلیشه‌های رایج را شناسایی میکند و توضیح می دهد که توجه به کلیشه‌ها می تواند قدرت آنها را کاهش دهد. او افسانه دو بند را توصیف میکند. به شما کمک میکند تا شرایط مذاکره را خودتان تعریف کنید. کارولین می گوید که چطور همکاری، در آمادگی و تعیین هدف در مذاکره نقشی موثر دارد.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 280,000 تومان
آیا تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که هویت جنسیتی چه تاثیری بر نحوه مذاکره یا چگونگی خنثی سازی مذاکرات دارد؟ در این دوره، Carolyn Goerner در مورد نقش جنسیت در مذاکره با شما بحث میکند. او همچنین نحوه شکل گیری زمینه مذاکره را برای شما شرح میدهد. کارولین کلیشه‌های رایج را شناسایی میکند و توضیح می دهد که توجه به کلیشه‌ها می تواند قدرت آنها را کاهش دهد. او افسانه دو بند را توصیف میکند. به شما کمک میکند تا شرایط مذاکره را خودتان تعریف کنید. کارولین می گوید که چطور همکاری، در آمادگی و تعیین هدف در مذاکره نقشی موثر دارد. او روش‌های مدیریت و نظارت بر احساسات، نشان دادن همدلی و ایجاد روابط هنگام مذاکره را پوشش می دهد. کارولین به شما آموزش میدهد که چطور آموزش و تمرین به شما در رشد مهارت مذاکره کمک میکند. در پایان به شما نشان می دهد که چطور میتوانید قدرت مدیریت تان را در مذاکرات آینده تان تقویت کنید.

از دکتر کارولین گورنر بیشتر بدانید

دکتر کارولین گورنر استاد دانشکده تجارت کلی و بنیانگذار پارادایم عملی هستند. شروع کار ایشان با کششی 10 ساله به عنوان مدیر منابع انسانی و مشاور منابع انسانی بوده است. او سپس به عضویت هیئت علمی دانشگاه ایندیانا بلومینگتون درآمد. در ادامه با صعود به درجه استاد بالینی در دانشکده تجارت کلی کارش را ادامه داد. تمام حرفه حرفه ای دکتر گورنر در جهت ارائه آموزش حرفه ای پیشرفته بوده است. همانطور که وی وارد بیست و نهمین سال تدریس خود در IU می شود، پارادایم عملی جدیدترین دستاورد در زندگی حرفه ای وی است. او پارادایم های عملی، برنامه های آموزشی و توسعه سفارشی را برای مشتریانی مانند algreens ، Cognizant ، Hewlett-Packard ، Berry Global ، Chapman & Cutler و Boston Scientific ارائه میدهد. دوره های آموزشی فعلی وی شامل مهارت های رهبری برای زنان، تأثیر بدون اختیار، مدیریت نسل های مختلف افراد، توسعه مهارت های مذاکره و مایرز بریگز برای افراد و تیم ها است.
فایل های دوره ( کلیک کنید )

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
560000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزشی تاثیر هویت جنسیتی در مذاکرات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید