دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
با استفاده از این دوره به شکلی کاملا اصولی و عملی و بدون نیاز به صرف زمان زیادی اصول رهبری چابک را یاد خواهید گرفت. این دوره همه آنچه که به عنوان یک رهبر ارشد باید بلد باشید را به شما ارائه خواهد داد. این دوره شامل نکاتی کاملا حرفه ای جهت ایجاد تعامل بیشتر با کارکنان، افزایش رشد شرکت و نهایتا رضایت مشتری و سود بیشتر برای شرکت میباشد.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 107,500 تومان
امروزه در بهترین کتاب های مدیریتی از رهبری چابک نام برده میشود. رهبری چابک درواقع ایجاد زمینه مناسب برای خودسازماندهی کامل است. در محیطی که تیم های چابک با یکدیگر همکاری می کنند، از یکدیگر یاد می گیرند، از کاربران سریع بازخورد می گیرند و بر روی یادگیری با کیفیت و مداوم متمرکز هستند. یک رهبر چابک نه مردم را به طور خرد اداره می کند و نه آزادی کامل ایجاد می کند. تعادل بین هرج و مرج و ساختار منظم در بازارهای امروز بسیار مهم است. توسعه و حفظ این محیط مناسب اغلب کار سختی است. این پروسه با تمرکز بر فرهنگ، مالکیت، طرز فکر، بازخورد و اهداف بلند مدت محقق میشود. برای ایجاد و هدایت یک سازمان چابک یکسری موارد مهم باید رعایت شود. رهبران ارشد باید ذهنیت ها و توانایی های جدیدی را برای تحول خودشان، تیم های شان و سازمان شان ایجاد کنند. برای بسیاری از سازمانها، زنده ماندن و رشد در محیط امروز به تحول اساسی بستگی دارد تا چابک تر شوند. کسانی که این انتقال را با موفقیت انجام می دهند، به راهکار عملکرد اساسی و بهبود سلامتی سازمان دست می یابند. این راهکار باعث ایجاد رشد بیشتر، سودآوری، رضایت مشتری و تعامل بیشتر کارکنان می شود.

آنچه در دوره آموزش رهبری چابک خواهید آموخت

  • دانشجو خواهد آموخت که چرا فرایند رهبری چابک برای رهبری موثر در عصر امروز نقشی اساسی دارد.
  • دانشجو با کاوش در سه بعد و مضمون رهبری چابک، ارزشها، توانایی ها و عملکردهای رهبری چابک را فرا خواهد گرفت.
  • دانشجو خواهد آموخت که توانایی های رهبری خودش را برای پیشرفت به چالش بکشد.
اگر بتوانید چالش های یک وضعیت دائما در حال تغییر را به فرصت تبدیل کنید، به عنوان یک رهبر موفق خواهید شد. اصلی ترین نتیجه رهبری چابک همین مورد است. امروزه بیشتر رهبران بزرگ قادر به هدایت موثر در یک محیط بی ثبات و پیچیده هستند. به عبارت دیگر ، آنها رهبرانی چابک هستند. به عنوان یک رهبر چابک ، دوره آموزش رهبری چابک به شما کمک می کند مهارت های رهبری تان را در موارد زیر ارتقا دهید:
  • تحویل محصولات و خدمات سازمان خودتان را تسریع کنید.
  • ارزش و خدماتی که سازمان تان به مشتریان و سایر ذینفعان می دهد را بهبود بخشید.
  • تأثیر مثبتی به جامعه منتقل کنید و با این کار اعتبار و نتایج سازمان خودتان را ارتقا دهید.
  • با توسعه قابلیت های نوآوری در کارتان پیشگام شوید.
  • سازمان خودتان را سازگارتر کنید تا به یک سازمان یادگیرنده تبدیل شود.

چالش ها و فرصت ها فراوان است اما استعداد کمیاب

این دوره برای رهبران و کسانی که آرزوی رهبری در دنیای پرشتاب امروز را دارند ساخته شده است. دنیایی که در آن چالش ها و فرصت ها فراوان است اما استعداد کمیاب است. شما چه یک مدیر ، مدیر ، رهبر تیم یا یک متخصص باشید ، در موقعیتی هستید که Agile Leadership به شما کمک می کند تا رشد کنید ، برای افراد اطراف خود و سازمان خود تغییر ایجاد کنید. هدف این دوره ایجاد بنیادی از ارزشها و مهارتهای رهبری چابک و ارائه روشهای خوب برای استفاده در دنیای واقعی است. برای این منظور ، این دوره شما را در سه بعد Agile Leader رهنمون خواهد شد
فایل های دوره (کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
215000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رهبری چابک را بصورت اصولی از صفر تا صد یاد بگیرید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید