بیژن پاکزاد طراح لباس، قهرمان فروش و ثروتمند ترین فروشنده ایرانی است. او هنرمندی فوق العاده بود. از پارچه های با کیفیت، لباس هایی منحصر به فرد طراحی می کرد و به ثروتمندان و سیاستمداران معروف جهان می فروخت. از مواد اولیه ناب عطرهایی با رایحه هایی پر پیچ و خم می ساخت.

بیژن پاکزاد همچنین طراحی خودروهای فوق لوکس و اسلحه های زینتی هم انجام می داد. شاهان و ثروتمندترین ها از او خریداری می کردند. بیژن پاکزاد، هنرمند، طراح، تولید کننده، مدیر، رهبر کارآفرین و ثروتمندترین فروشنده ایرانی است.

هفت راز ثروتمند شدن بیژن پاکزاد طراح لباس مشهور

بیژن پاکزاد طراح لباس, یوبان
  1. غافل شدن از مهمترین راز ثروتمند شدن: به وجود آوردن لیاقت داشتن ثروت، یعنی به پول احترام بگذارید. برای خریدهای مناسب خرج کنید و در جاهای مناسب تر نگه دارید. با آن سرمایه گذاری کنید و چند برابر کنید.
  2. مشخص کردن مشتریان اصلی کسب و کار و شناخت کامل آنها: اگر میخواهید مشتریان ثروتمند داشته باشید آنها را به خوبی هدف بگیرید. در راستای رضایت آنها گام بردارید.
  3. آمادگی برای استفاده از فرصت ها: بیژن پاکزاد طراح لباس ماهر به مطالعه، و تفکر روی آنچه که مطالعه می کرد، اعتقاد داشت و آنها را برای شکار فرصت های طلایی ضروری می دانست. او می گفت: هر روز چیز تازه ای یاد بگیرید. فرصت ها سراغ کسی می آیند که آمادگی ذهنی و علمی دریافت آن فرصت را داشته باشد.
  4. احترام به حق مشتری: با مشتری دوست شوید. قبل از خرید از او پذیرایی کنید و با گرمی به او احترام بگذارید.
  5. برخورداری از شم اقتصادی: شم اقتصادی را در خود تقویت کنید.
  6. ایجاد فرهنگ ثروتمند شدن در محیط خانواده: دلیل ثروتمند شدن بیژن پاکزاد، خلاقیت، نوآوری و خوداتکایی بود. آن را به خانواده منتقل کنید تا به جایگاه ایده آل تان برسید.
  7. از نزدیک تماشا کردن: وقتی بخواهی جایی بروی یا چیزی خلق کنی مدت ها درباره آن تحقیق و مطالعه و مصاحبه کن. همانطور که پاکزاد انجام داد و عطر ساخته خودش جایزه اسکار نیویورک را دریافت کرد.

مطلب پیشنهادی: زندگینامه عظیم زاده تاجر فرش؛ راز ثروتمند شدن بزرگترین تاجر فرش ایران

چطور موفق شویم؟

بیژن پاکزاد طراح لباس, یوبان

بیژن پاکزاد موفق شد. چون میخواست که موفق شود. چون قدر پول و قدر زمان را به خوبی می دانست. چون هیچوقت از یادگیری دست برنداشت. حتی روزهایی که حساب بانکی او نه رقمی بود.

اگر می خواهید موفق شوید و طعم ثروتمند شدن را در زندگیتان بچشید. باید اول ازهمه، طرز فکرتان را تغییر دهید.  

بیژن پاکزاد طراح لباس, یوبان

wikipedia

اشتراک گذاری

پاسخ دادن