افراد کمی جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling)، خالق مجموعه هری پاتر را نمی شناسند. وی در سال 1965 در بریتانیا متولد شد. جی کی رولینگ با نوشتن مجموعه هری پاتر به شهرت رسید. کتاب هایی که به بیش از 65 زبان ترجمه شده و تقریباً در 450 میلیون نسخه منتشر شده اند. کلیپ انگیزشی جی. کی. رولینگ یکی از بهترین سخنرانی های انگیزشی توسط افراد مشهور و موفق تاکنون است.

مجموعه هری پاتر یکی از پرفروش ترین کتاب های داستان در جهان بوده است، به طوری که ساندی تایمز، ثروت رولینگ را در فهرست ثروتمندترین زنان جهان 1.07 میلیارد دلار برآورد کرده و او را سیزدهمین زن ثروتمند بریتانیا کرده است. نکته قابل توجه در مورد رولینگ این است که نام او در کنار برخی از بزرگترین سیاستمداران جهان مانند ولادیمیر پوتین آورده شده است. در سال 2007 تایمز، او را بعد از ولادیمیر پوتین، دومین فرد تأثیرگذار سال نامید. مجله فوربس، رولینگ را در سال 2007 به عنوان چهل و هشتمین فرد مشهور معرفی کرد. جی. کی. رولینگ در حال حاضر بسیاری از فعالیت های بشردوستانه را بر عهده دارد و از آنها حمایت می کند.

در کلیپ انگیزشی جی. کی. رولینگ که بصورت اختصاصی توسط آکادمی کوچینگ یوبان ترجمه و آماده شده است با سخنرانی این نویسنده موفق درباره تلاش و نترسیدن از شکست تا رسیدن به موفقیت همراه خواهید شد. در ادامه می توانید این کلیپ انگیزشی را بصورت آنلاین مشاهده و یا دانلود کنید.

. . .

همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری