کتاب آیین زندگی اثر دیل کارنگی می باشد. در این کتاب بیان می کند که چگونه دست از نگرانی و استرس برداشت و زندگی شادتری داشت. نگرانی می تواند به سلامت فیزیکی و روحی شما ضربه بزند. به همین خاطر باید روش هایی برای برخورد با نگرانی هایتان پیدا کنید. یه روش ساده این است که حقایق مربوط به چیزی که در موردش نگران هستید را بدانید. یک مسیر برای حرکت انتخاب کرده و هرگز به عقب نگاه نکنید.

برای اینکه در مورد کارهای دیگران نگران نباشید در قبال مهربانی خود توقع قدردانی نداشته باشید. دشمنی ها را فراموش کنید و به این درک برسید که دیگران ممکن است به این دلیل از شما انتقاد کنند که به موفقیت تان حسادت می ورزند.

راز آیین زندگی

در نگرانی هایتان از رویکرد جلوگیری از زیان استفاده کنید. اگر مسئله ای پیش آمد به آن فکر کنید و اگر حل نشد فراموشش کنید. بدترین اتفاقی که ممکن است رخ دهد را پذیرفته و از آن جا اوضاع را بهبود بخشید. وقتی می بینید در مورد چیزی نگران هستید به جای اجتناب از فکر کردن در مورد بدترین اتفاق ممکن آن را تشریح کنید. قبل از اینکه خسته شوید آرام بگیرید.

آیین زندگی در همه زمان ها برای هر انسانی لازم و ضروری است و دیل کارنگی به این مهم پی برده و موارد مختلفی از آن را به رشته تحریر درآورده است. اگر قصد دارید زندگی آرام همراه با موفقیتی را داشته باشید. همچنین از ضروریات زندگی و راه حل های بیان شده درباره آن غافل نباشید با شنیدن این کتاب به این اصول دست پیدا کنید.

اگر به هر دلیلی موفق به خواندن این کتاب نشده اید، یوبوک خلاصه این کتاب را به صورت صوتی برای شما تهیه کرده و در سایت یوبان قرار داده است. با این خلاصه کتاب صوتی در یوبوک همراه باشید.

, یوبان

گوینده: فاطمه جعفرزاده

اشتراک گذاری

پاسخ دادن