کتاب شفای زندگی نوشته لوییز هی می باشد. نویسنده در این کتاب کوشیده است که مطالب کتاب را با شرح زندگی و تجارب خویش برای مخاطب قابل فهم تر کند. وی معتقد است رفتارها و اندیشه‌های گذشته تاثیری مستقیم بر روح و روان افراد دارند. همچنین اگر کسی بخواهد به راحتی می تواند این اندیشه ها و افکار را تغییر دهد.

کتاب شفای زندگی و یا شفای جسم و جان لوییز هی مستقیما و به روشنی عنوان می کند که “هر کدام از ما صد در صد مسئول تجربه‌های خود هستیم. و اینکه این شیوه تفکر حال حاضر ما است که آینده مان را می سازد. تقدیر همیشه و همه جا در دست ما است حتی همین حالا در همین لحظه.

چرا باید کتاب شفای زندگی را بخوانم؟

این کتاب آکنده از ایده‌ها و استراتژی‌هایی می‌باشد که برای میلیون‌ها انسان در سراسر جهان کاربردی است. شما می‌توانید زندگی خود را بهبود بخشید، اگر به درستی تفکر خود را تغیر دهید. این کتابی است که در مردم، آگاهی عمیق از تأثیرات ذهنی‌شان نسبت به زندگی را ایجاد می‌کند.

در این اثر الهام بخش، لوئیز ال. هی بینش عمیقی را درباره رابطه بین ذهن و جسم ارائه می‌دهد و به دنبال راهی برای محدود کردن افکار و اندیشه‌ها برای کنترل و محدود کردن افکار نادرست است. این کتاب راهنمایی عالی برای فهمیدن ریشه‌های بیماری‌های فیزیکی و ناراحتی‌های روحی است. اگر شما آماده هستید که کاری انجام دهید، این کتاب به شما کمک خواهد کرد که به آن چیزی که می‌خواهید برسید. اعتقادات محدود خود را کنار بگذارید، خشم خود را بیرون بریزید، سپاسگزار باشید وبخشش کنید. با این خلاصه کتاب صوتی در یوبوک همراه باشید.

گوینده: لیلا ولی پور

, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن