کتاب هنر خوب زندگی کردن یکی از بهترین کتاب‌های انگیزشی و اثر رولف دوبلی است. این کتاب یکی از بهترین آثاری است که در زمینه رشد و توسعه فردی نوشته شده است. این کتاب از ابتدا تا انتها پر از نکات مهم و اساسی است. هر کدام از آن ها می تواند به شما این توانایی را بدهد که خودتان را برای یک زندگی خوب و سرشار از شادی آماده کنید.

این کتاب را می‌توان یک جعبه شگفت انگیز از ابزارهای ذهنی توصیف کرد که شما را برای داشتن یک زندگی خوب و رضایت بخش آماده می‌کند.در این کتاب روی یک سری از نکات به شدت تأکید می‌شود. همچنین از این نکات به عنوان ستون‌های اصلی یک زندگی خوب و شاد یاد می‌شود.

شاید تصور کنید که کتاب هنر خوب زندگی کردن یک کتاب مشکل و پیچیده است ولی کلیت این کتاب بر این اصل ساده و اساسی بنا شده است که خوب زندگی کردن به هیچ عنوان سخت و دشوار نیست بکه با رعایت یک سری نکات ساده و کوچک می‌توانید یک زندگی خوب و پربار را برای خودتان بسازید.

چرا باید از هنر خوب زندگی کردن سر درآورد؟

راهکارهای کتاب هنر خوب زندگی کردن برای بالا بردن کیفیت زندگی، راهکارهای شگفت ‌انگیز و اعجاب ‌انگیزی نیستند. صرفا با خواندن آن‌ها زندگی‌تان متحول نمی‌شود و خود شما هم به فرد دیگری تبدیل نمی‌شوید.

حتی ممکن است خودتان هم از نکاتی که در این کتاب به آن اشاره می‌شود، آگاه باشید. اما نکته قابل تامل این است که تصمیم بگیرید آگاهانه از این نکات استفاده کنید. اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این کتاب را ندارید، یوبوک خلاصه این کتاب را به صورت صوتی برای شما تهیه کرده و در سایت یوبان قرار داده است. با این خلاصه کتاب صوتی در یوبوک همراه باشید.

, یوبان

گوینده: لیلا ولی پور

اشتراک گذاری

پاسخ دادن