نمایش 1–6 از 29 نتیجه

100%تخفیف
مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 48 دقیقه
0
693000 تومان رایگان!
100%تخفیف

دوره قلمرو محتوا (تولید محتوا به زبان آدمیزاد)

بدون امتیاز 0 رای
دوره تولید محتوا برای کسانی است که، از خود سانسوری رنج می برند. همچنین کسانی که توانایی زیادی دارند اما از بیان آن عاجزند. و کسانی که می خواهند علاقمندی و تجربیات خود را با دیگران سهیم شوند. این دوره مفید برای اشخاصی که عاشق آموزش اندوخته های علمی و تجربی خود به دیگران هستند و افرادی که می خواهند در این دنیای جدید اثری از خود به جای بگذارند تولید شده است. کسانی که به دنبال ایجاد و تثبیت برند شخصی شان هستند و افرادی که می خواهند با کمترین امکانات و سرمایه، شغلی خوب داشته باشند این دوره مناسب آن ها است.
2 ساعت
1
963000 تومان رایگان!
100%تخفیف

دوره هدف گذاری به زبان آدمیزاد

بدون امتیاز 0 رای
تمام قهرمان های دنیا، یه نقطه ضعف اساسی دارن، اینکه در خدمت دیگرانن، توان و انرژی شون صرف رسیدن یکی دیگه به هدفش می شه، برا همینم دیده نمی شن. اینکه هر کدوممون بالفطره یه قهرمانیم، یه حقیقته که بعضی ها باورش نمی کنن. مهم اینه که هیچوقت نمی فهمن چقد می تونستن رشد کنن ولی نکردن، چرا؟ چون جرأتشو نداشتن. همه می دونن هدف داشتن و موفق شدن جرأت می خواد، اما همه، رو ترسشون پا نمی ذارن و بقیه عمرشونو حسرت به دل به بقیه نگاه می کنن. انتخاب کن تو زندگیت که اگه یه بار هم شده خودتو ثابت کنی، اون هم فقط به خودت. اگه باهاش حال نکردی، برگرد به همون روزمرگیت و همچنان فقط زنده بمون. اگه می خوای شروع کنی، جای خوبی اومدی، این دوره بهت جرأت دوباره زیستن می ده!
3 ساعت و 42 دقیقه
0
990000 تومان رایگان!
100%تخفیف
4 ساعت و 19 دقیقه
0
369000 تومان رایگان!
100%تخفیف
1 ساعت و 40 دقیقه
0
369000 تومان رایگان!
100%تخفیف

دوره قدرت عملکرد ده برابری

بدون امتیاز 0 رای
از درون رشد کنید. ظاهر شما نمایشگاه درون شماست. اگه احساس میکنید که خروجی لازم رو ندارید مطمئن باشید که از درون درست تربیت نشدید. هسته وجودی خودتون رو درک کنید و در جهت رشد اون گام بردارید. اگر هنوز به این نتیجه نرسیدید که توانایی رسیدن به دستاوردهای بزرگ رو دارید لیاقت رسیدن به اونها رو هم نخواهید داشت. شخصیت یک برنده قبل از برنده شدن باید شکل بگیره نه بعد از اون. در دوره قدرت عملکرد ده برابری میخوایم روی ایجاد این ذهنیت و توانایی کار کنیم.
2 ساعت و 27 دقیقه
8
369000 تومان رایگان!