نمایش 1–6 از 19 نتیجه

100%تخفیف
abstract circular glowing lines background design illustration
4 ساعت و 19 دقیقه
0
369000 تومان رایگان!
100%تخفیف
پوستر افقی 021

دوره قدرت عملکرد ده برابری

بدون امتیاز 0 رای
از درون رشد کنید. ظاهر شما نمایشگاه درون شماست. اگه احساس میکنید که خروجی لازم رو ندارید مطمئن باشید که از درون درست تربیت نشدید. هسته وجودی خودتون رو درک کنید و در جهت رشد اون گام بردارید. اگر هنوز به این نتیجه نرسیدید که توانایی رسیدن به دستاوردهای بزرگ رو دارید لیاقت رسیدن به اونها رو هم نخواهید داشت. شخصیت یک برنده قبل از برنده شدن باید شکل بگیره نه بعد از اون. در دوره قدرت عملکرد ده برابری میخوایم روی ایجاد این ذهنیت و توانایی کار کنیم.
2 ساعت و 27 دقیقه
8
369000 تومان رایگان!
100%تخفیف
1

دوره آموزشی افزایش قدرت شنیداری

بدون امتیاز 0 رای
در این دوره جامع و کامل آموزشی مهارت‌های لازم در زمینه افزایش قدرت شنیدن یاد میگیرید. مدرس دوره مطالب را به زبانی ساده و در حین کار بر روی مثالهای واقعی به شما یاد میدهد.
5
310000 تومان رایگان!
100%تخفیف
مهارت های زندگی بطور خلاصه

دوره آموزش مهارت های زندگی بطور خلاصه

بدون امتیاز 0 رای
این دوره شما را با استفاده از زیرساختی مناسب از مفاهیم و مهارت‌های مربیگری زندگی، توانمند میسازد. برای همه کسانی که می خواهند در زمینه مربیگری امور زندگی فعالیت کنند بسیار مهم میباشد که فلسفه و مکانیک عمل مربیگری زندگی را درک کنند. این دوره جامع و کامل نقطه شروع شما به این فلسفه میباشد.
23
250000 تومان رایگان!
100%تخفیف
راهکارهای مدیریت زمان

راهکارهای مدیریت زمان؛ قویتر و منظم تر پیش بروید

بدون امتیاز 0 رای
در این دوره نحوه تعیین اولویت های مشخص با استفاده از اصل پارتو آموزش داده می شود.همچنین  قانون 3 (چگونه می توان سه وظیفه بزرگ خود در روز را تعیین کرد) را یاد خواهید گرفت. یاد میگیرید چگونه با تهیه لیستی از کلیه وظایف و مسئولیت های کاری خودتان از روز اول تا روز آخر ماه و در طول سال بهره وری خودتان را افزایش بدهید. شما باید با یادگیری نکات و تکنیک هایی که به پیشرفت در جهت کارآیی، کارآیی و بهره وری تان کمک می کند، برنامه های مکتوبی تهیه کنید.
19
350000 تومان رایگان!