دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
دوره پیش روی شما میتواند به یکی از بهترین راهنماهای شما برای زندگی تان تبدیل شود. کانون صحبت اصول موفقیت جک کنفیلد است. جک کنفیلد که در ادامه بیشتر با او آشنا خواهید شد، به شما راهکارهای موفقیت را آموزش خواهد داد.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 135,000 تومان
دوره پیش روی شما میتواند به یکی از بهترین راهنماهای شما برای زندگی تان تبدیل شود. کانون صحبت دوره اصول موفقیت جک کنفیلد است. جک کنفیلد که در ادامه بیشتر با او آشنا خواهید شد، به شما راهکارهای موفقیت را آموزش خواهد داد. در این دوره با همه‌ی اصل های موفقیت آشنا خواهید. پس از گذراندن این دوره فوق العاده به سادگی مسیر مشخصی را برای آینده خودتان پیدا خواهید کرد و تا اوج موفقیت آن را طی خواهید کرد. در این دوره برای تمامی راه ها و اصولی که در ادامه متن آورده شده است راهکارهایی کشف نشده توضیح داده میشود. سخنان جک کنفیلد اعجاب انگیزند. هرگز آن ها را از دست ندهید!

موفقیت در زندگی

از نظر خیلی‌ها فرد موفق کسی است که درآمد زیادی دارد، کتاب‌های پر فروش می‌نویسد و مسئولیت رهبری یک کشور را بر عهده دارد؛ اما اگر از افراد واقعا موفق سوال کنید «زندگی موفق چیست» به شما می‌گویند هیچ یک از این دستاوردها سبب داشتن یک زندگی موفق نخواهد شد. پس درک احساس موفقیت در زندگی فراتر از چیزی است که یک فرد موفق نشان می‌دهد. اصول موفقیت جک کنفیلد به بررسی این موضوع می پردازد. مایکل بوکنر می‌گوید: «معیارهای قدیمی موفقیت به تنهایی برای داشتن احساس موفقیت در زندگی کافی نیستند». از نگاه ریچارد برانسون کارآفرین معروف انگلیسی و موسس شرکت های ویرجین موفقیت یعنی چقدر احساس شادی می‌کنید. بیل گیتس یادگیری‌ اصول‌ موفقیت را اینگونه بیان می‌کند: زندگی موفق را در گرو داشتن روابط اجتماعی موثر و به جا گذاشتن میراث ارزشمند برای نسل‌های بعدی می‌داند. وارن بافت می‌گوید نگاه کنید اطرافیانتان چقدر خوشحالند یا چقدر دوستتان دارند، آن وقت متوجه می‌شوید در زندگی‌تان موفق بوده‌اید یا نه!  بنابراین اجازه ندهید کسی برای شما موفقیت را تعریف کند. ورژن موفقیت خود را تعریف کنید و بدستش بیاورید. برای شروع می‌توانید برای چیزهایی که برای شما مهم هستند وقت بگذارید. اصول موفقیت شامل مواردی است که در زیر در مورد دلایل اهمیت یادگیری‌اصول‌موفقیت توضیح داده خواهد شد.

با اصول موفقیت جک کنفیلد، مقصدتان را انتخاب کنید

یادگیری اصول موفقیت از جمله انتخاب مقصد از آن جهت حائز اهمیت است که هرچه زمان بیشتری را صرف تصمیم‌گیری در خصوص مقصد و اهدافتان کنید، دستیابی به آن‌ها سریع‌تر و راحت‌تر خواهد شد. هدف آینده‌تان، عملکردهای امروزتان را مشخص می‌کند. از مهم‌ترین سوال شروع کنید: واقعا می‌خواهم با زندگی‌ام چه کار کنم؟ هنگام تعیین اهداف خود در زندگی، تا حد امکان خودخواه باشید و به صورت آرمانی اهدافتان را انتخاب کنید. دقیقا شرایطی را که شما را خوشحال و راضی خواهد ساخت، تعیین نمایید.

مطلب پیشنهادی: تفاوت هدف با رویا؛ دنبال هدفی یا رویا؟

برای درک بهتر اهمیت یادگیری اصول موفقیت مثل انتخاب مقصد تصور کنید می توانید یک عصای جادویی را حرکت دهید و زندگی‌تان را به بهترین نحو درست کنید. چطور خواهد شد؟ اگر مطمئن باشید که شکست نخواهید خورد، چه رویایی خواهید داشت؟

با اصول موفقیت جک کنفیلد هدف را باور پذیر کنید

اطمینان یابید که اهدافتان باورپذیر و واقع‌گرایانه است. وقتی که در مورد مقصد آینده‌تان تصمیم‌گیری می‌کنید، هدفتان باید واقع‌گرایانه باشد. باید چیزی باشد که ذهنتان بتواند به آن بپردازد، چیزی که شما را به چالش بکشد اما در عین حال اطمینان داشته باشید که به آن دست خواهید یافت. دلیل اهمیت یادگیری اصول موفقیت از جمله باورپذیر کردن اهداف این است که اگر هدفی را تعیین کنید که فراتر از حد توان شما باشد، به جای انگیزه بخشیدن به شما، بیشتر نا امیدتان می‌کند. اگر اهدافی متعالی برای خود انتخاب کنید، ضمیر ناخودآگاه، انگیزه شما را متوقف می‌نماید. اصول موفقیت جک کنفیلد

تغییر، تغییر، تغییر و باز هم تغییر!

بیشترین چیزی که در زندگی دوست دارید تغییر دهید چیست؟ به آن فکر کنید … نقطه شروع تمام تغییرات وقتی است که ما باورهای غالب‌مان که آگاهی‌مان را محدود کرده‌اند تغییر می‌دهیم. تغییر با تغییر جنبه های درونی تفکر آغاز می‌شود. اصول موفقیت جک کنفیلد راز تغییر صحیح را به شما می گوید. تغییر با یادگیری‌ اصول‌ موفقیت آغاز می شود. دلیل اهمیت اصول موفقیت از جمله تغییر این است که تغییر بیرونی بعد از تغییر درونی حاصل می‌شود. با تغییر برخی از خوشايندترین باورها، آگاهی‌مان و در نتیجه واکنش‌هایمان به مردم، شرایط و وقایع را تغییر می‌دهیم. قرن‌هاست که مردم نسل به نسل این باور اشتباه را داشته‌اند که بعضی از افراد از بعضی دیگر توانایی‌های بیشتری دارند. این باور اشتباه باعث شده افراد بسیاری مانند پرنده‌ای در قفس زندگی کنند و نمی‌دانند که در بیرون چه فضاهای وسیعی وجود دارد. این یقین باعث شده که آنها درک کنند چه انسان های ارزشمند، توانا و یکتایی هستند. دلیل اهمیت یادگیری اصول موفقیت از جمله تغییر این است که اگر قصد دارید درآینده نسبت به گذشته‌تان نتیجه‌ی بیشتری از زندگی بگیرید، تغییر ضروری است. شما نمی‌توانید با همان رفتار قدیمی به نتایج بهتر برسید. یک حقیقت زیبا درباره‌ی رابطه تغییر با نتایج این است که یک تغییر کوچک در اقدامات شما اغلب تغییر شگرفی در نتایج ایجاد می‌کند.

اعتماد به نفس خودتان را شکوفا کنید

اعتماد به نفس چیزی جز دانش نیست. بگذارید دوباره بگویم: برای اینکه اعتماد به نفس داشته باشید، تنها چیزی که نیاز دارید اطلاعات است. این طور به آن نگاه کنید. دلیل اهمیت یادگیری‌اصول‌موفقیت از جمله اعتماد به نفس این است که اگر پنج هزار بار کاری را خوب انجام دهید، متوجه می‌شوید که می‌توانید آن کار را انجام دهید، بنابراین مطمئن می‌شوید. اگر قبلا هرگز آن کار را انجام نداده‌ باشید، متوجه نمی‌شوید. بدون دانش شما تردید دارید. اگر می‌خواهید اعتماد به نفس داشته باشید، ‌این فرصت را به خودتان بدهید که توانایی‌های خودتان را بشناسید. عدم اعتماد به نفس در بیشتر موارد به استفاده غلط از حافظه بر می‌گردد. برای درک بهتر اهمیت اصول موفقیت از جمله ‌اعتماد به نفس توجه کنید که مغز شما شباهت زیادی به یک بانک دارد. شما هر روز در بانک ذهنی خود سپرده‌های فکری می‌گذارید و هنگام برخورد با مشکلات برای حل آن به بانک ذهنی خود مراجعه می‌کنید تا راه‌حل بیابید. پس بانک ذهنی خود را صحیح اداره کنید تا اعتماد به نفس شما بالا رود. برای مثال فقط افکار مثبت را به ذهن خود بسپارید تا فقط افکار مثبت از ذهن خود برداشت کنید. افراد موفق فقط اندیشه های مثبت خود را به ذهن می‌سپارند.

با اصول موفقیت جک کنفیلد برای هر فرصت جدید آماده باشید

خوش شانسی هنگامی رخ می‌دهد که فرصت با آمادگی همراه می‌شود. مثال برای درک بهتر دلیل اهمیت یادگیری‌ اصول‌ موفقیت مثل آماده فرصت بودن: دو مرد را تصور کنید که در یک روز طوفانی در پیاده رو راه می‌روند. تکه کاغذی در آنجا وجود دارد و در مقابل یکی از آنها و سپس دیگری حرکت می کند. مرد اول اولی تکه کاغذ را نادیده گرفته و به جلو نگاه می کند. مرد دوم آن را میبیند و متوجه می‌شود که اسکناس 20 دلاری است و آن را بر می‌دارد. آیا آن شخص خوش شانس‌تر است؟ نه. فرصت یکسانی از مقابل هر دو گذشت، اما تنها یکی یکی از آنها آماده عمل بود. بنابراین می‌توان آماده فرصت بودن را این دانست که چشم‌ها و گوش‌های خود را بازنگهدارید و بدانید کجا هستید. تنها در آن هنگام است که فرصتی که از مسیر شما می‌گذرد آن را به چنگ می‌آورید.

آشنایی بیشتر با جک کنفیلد

جک کنفیلد یک نویسنده آمریکایی مشهور است. او کتاب‌های زیادی منتشر کرده و یکی از برجسته‌ترین سخنرانان انگیزشی در دنیا است. او با نگارش کتاب روانشناسی سوپ مرغ برای روح(Chicken Soup for the Soul) شناخته شد و شهرت بسیاری کسب نمود. جک کنفیلد در دبیرستانی واقع در ویلینگ تحصیل کرد. او در سال 1966 توانست در رشته تاریخ چین از دانشگاه هاروارد فارغ‌التحصیل شود و همچنین در سال 1973 موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ماساچوست آمریکا گردید. او قبل از نویسندگی، در مشاغل بسیاری فعالیت نمود و در همه آنها موفقیت های چشمگیری کسب کرد. jackcanfield
فایل های دوره (کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
270000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اصول موفقیت جک کنفیلد؛ گامی بلند به سوی رویاهایتان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید