دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
در این دوره قدرتمند اسرار کنترل ذهن برایتان برملا خواهند شد. پس از یادگیری نکات ارائه شده در این دوره قادر خواهید بود که مسیر موفق شدن خودتان را هموار کنید و هدف مخصوص خودتان را پیدا کنید. شما یاد خواهید گرفت که درون گروه های فراماسونری چه چیزی رد و بدل میشود که باعث میشود ماسون ها تا این حد موفق باشند.
یکی از ساده ترین و مهمترین اسرار کنترل ذهن برای تغییر مسیر ذهن به فرکانس مورد نظر، تکرار خودکار اهداف است. ما باید بارها و بارها با نجوا و تکرار اهداف و آرزوهای خود را به خودمان یادآوری کنیم. این در نهایت بخشی از غریزه ما خواهد بود و پس از آن ما زندگی جدیدمان را به عنوان یک فرد توانمند شروع خواهیم کرد. بعد از آن غریزه ما هرگز ما را گمراه نخواهد کرد. این اصل باعث تنظیم شدن ذهن روی افکار و اهداف مهم میشود و خودش را از درگیر شدن با مسائل حاشیه ای رها میسازد. در این دوره قدرتمند که شامل فایل های صوتی کوین ترودو می باشد، اسرار کنترل ذهن برایتان برملا خواهند شد. پس از یادگیری نکات ارائه شده در این دوره قادر خواهید بود که مسیر موفق شدن خودتان را هموار کنید و هدف مخصوص خودتان را پیدا نمایید.   فایل های صوتی کوین ترودو آشنایی با کوین ترودو کوین مارک ترودو (Kevin Trudeau) پنجاه و هشت سال دارد. او یک تاجر، کارآفرین، ماسون، بیلیارد باز و نویسنده مشهور اهل آمریکاست. سمینارها و دوره های کوین ترودو سرو صدای زیادی در سراسر جهان به پا کرده است. او زمانی در گروه های فراماسونری عضو بوده است. او برخلاف بقیه هم نوعان خودش رازهای درون این گروه ها را فاش کرد و این کار برایش دردسرهای زیادی به همراه آورد. او هم اکنون به دلیلی عجیب در زندان به سر میبرد. عده بسیاری معتقدند که دولت از ترس افشای بیشتر اطلاعات مهم او را به زندان فرستاده است. کوین ترودو در یکی از سخنرانی هایش به نام “آرزوی تو دستور توست” دست به افشای اطلاعات محرمانه گروه های فراماسونری زد و راز آنها را برملا کرد.

در این دوره چه میگذرد؟

مهمترین نکات گفته شده در این سمنیار در دوره ای که پیش روی شماست را برایتان فراهم کرده ایم. فایل های صوتی کوین ترودو در دوره اسرار کنترل ذهن ترکیبی از مهمترین سخنان او می باشد. این دوره راز موفقیت فراماسون ها را برای شما برملا خواهد کرد. مطمئنا بکارگیری مطالب گفته شده در این دوره نتایج اعجاب انگیزی در زندگی تان به همراه خواهد داشت. نتایجی که به سادگی می توانند شما را از یک فرد معمولی به یک فرد مهم و ثروتمند تبدیل کنند. نتایجی که کوین ترودو با استفاده از همان ها به یکی از ثروتمند ترین و موفق ترین افراد حال حاضر دنیا تبدیل شود. فایل های صوتی کوین ترودو را از دست ندهید.   دوره های آموزشی و انگیزشی یوبان امروزه بیشتر از قبل وجود یک برنامه آموزشی، طراحی و تنظیم آن برای افزایش انگیزه در کارکنان و برانگیختگی آنان برای کسب موفقیت های بیشتر احساس می شود. هدف از ارائه دوره های آموزشی و انگیزشی یوبان، پرورش نیروی انسانیِ باانگیزه و پرتلاش است. نیروی انسانی که در پی بکارگیری از کلیه استعدادها و قابلیت‌های شخصی خود بوده و به دنبال استفاده از ظرفیت‌های وجودی خود، برای عملکرد بهتر در مسیر رسیدن به اهداف مورد نظر خود است. در این راستا ما برآنیم که شما را برای رسیدن به موفقیت و اهدافتان یاری نماییم. gettyimages
فایل های دوره (کلیک کنید)
مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
240000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فایل های صوتی کوین ترودو؛ دوره صوتی اسرار کنترل ذهن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید