دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
این دوره طراحی شده است تا تا به شما ترک عادات قدیمی را آموزش بدهد. شما یاد خواهید گرفت که چطور به جای این که با خاطرات گذشته درگیر شوید مغزتان را جوری سازمان دهی کنید تا هر چیزی که در زندگی تان میدانید را انعکاس بدهد.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 155,000 تومان
این دوره طراحی شده است تا تا به شما ترک عادات مخرب را آموزش بدهد. شما یاد خواهید گرفت که چطور به جای این که با خاطرات گذشته درگیر شوید مغزتان را جوری سازمان دهی کنید تا هر چیزی که در زندگی تان میدانید را انعکاس بدهد. مغز شما انعکاسی از محیط خارجی شماست و یک اثر هنری از تمام چیزهایی است که تا به امروز یاد گرفته اید و تجربه کرده اید. احساسات و عواطف، محصول پایانی تجربه‌های گذشته هستند. اگر شما همچنان همان احساس قدیمی در گذشته را دارید معنی آن این است که هیچ چیز جدیدی در زندگی شما رخ نداده است. درواقع عواطف شما افکار مشخصی را دنبال می کنند یا اینکه افکار شما همواره همان عواطف قدیمی را تولید می کند. این بدلیل سخت بودن ترک عادات قدیمی تان بوجود آمده است. در این حالت فکر شما برابر با وضعیت عاطفی شماست.

ترک عادات مخرب از جو دیسپنزا

شما باید طرز فکر را به گونه ای تغییر دهید که باور کنید افکار شما به سرنوشت شما مربوط می شود. این دوره به بهترین شکل ممکن طرز فکر و باورهای تان را تغییر می دهد. شما در طول مسیر طی کردن این دوره آموزشی از چگونگی تنظیم افکار شروع می کنید و پس از آن به ترک عادات مخرب میپردازید. شما همچنین با روش های انجام مراقبه نیز آشنا خواهید شد. ترک عادات مخرب

چرا مدیتیشن برای تغییر زندگی و ترک عادات قدیمی واجب است؟

دوره ترک عادات مخرب به اهمیت مراقبه نیز می پردازد. افرادی که مدیتیشن می کنند معمولا زندگی شادتری نسبت به افرادی که این کار را انجام نمیدهند دارند. تاثیر مدیتیشن برای تقویت جریان افکار سازنده و احساسات مثبت و همچنین ترک عادات قدیمی اثبات شده است. حتی روزانه چند دقیقه صرف کردن وقت برای مراقبه منظم نیز می تواند تفاوت زیادی در زندگی ایجاد کند. شواهد علمی این ادعا را تایید می کند. مطالعات گسترده ای بر روی گروهی از راهبان بودایی هنگام انجام مراقبه انجام شد. نهایتا مشخص شد که مغز راهبان (بخشی که مربوط به خوشبختی است) بسیار فعال است. پتانسیل تحول بخشی مراقبه را نباید دست کم گرفت. مطالعات انجام شده در دانشگاه ویسکانسین ثابت کرده است که مدیتیشن اثرات فیزیولوژیکی زیادی بر روی مغز دارد. به عنوان مثال، محققان دریافتند که بخشی از مغز که استرس و اضطراب را تنظیم می کند، هنگامی که مدیتیشن به طور مداوم انجام می شود، کوچک می شود. افرادی که مدیتیشن می کنند با تمرکز بر تجربیات لحظه به لحظه ، ذهن شان را طوری آموزش می دهند تا حتی در شرایط استرس زا نیز آرام بماند. در کنار این، آنها همچنین به دلیل عدم اطمینان نسبت به آینده، اضطراب قابل توجه کمتری را تجربه می کنند. مدیتیشن همچنین در ترک عادات مخرب بسیار قدرتمند عمل می کند.

آشنایی با جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا در همه موارد مربوط به نحوه عملکرد مغز یک مرجع کاملا ثابت شده است. وی همچنین دانشمندی است که علاقه های او به خوبی در دنیای فیزیک کوانتوم گسترش پیدا کرده است. جو دیسپنزا بخش عمده ای از زندگی خود را به تدریس اختصاص داده است. او به مردم در سراسر جهان کمک می کند تا به بهترین نسخه از خودشان تبدیل شوند. به همین منظور، دکتر جو تالیف کتابهای خودیاری خودش از جمله کتاب چگونه ماوراالطبیعی شویم را انجام داده است. جو دیسپنزا یک معلم، پژوهشگر، مشاور و نویسنده مشهور در جهان است. وی تا به امروز کارگاه هایی را در بیش از سی کشور در سراسر جهان برگزار کرده است. جو دیسپنزا متخصص در کمک به مردم برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی آنها است. این کار با تنظیم مجدد ذهن آنها و اصلاح مجدد مغز آنها انجام می شود. دکتر جو همچنین چندین کارگاه های آموزشی پیشرفته بصورت آنلاین را برای افرادی که می خواهند زندگی خودشان را به سمت بهتری تغییر دهند ارائه می دهد.
فایل های دوره (کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
310000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترک عادات مخرب؛ دوره ای فوق العاده از جو دیسپنزا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید