دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
در این دوره شما یاد می گیرید که این احساسات و تصورات اشتباه را کنار گذاشته و تاثیر مثبت خود را روی دیگران هم پیاده کنید. دوره دانش مالی رفتاری با درک روانشناسی قضاوت یک حرفه ای برای شما فراهم شده است. فردی که توسط دست راست وارن بافت چارلی مونگر محبوب شده است، به شما کمک می کند تا تصمیمات مالی بهتری بگیرید، سرمایه گذار بهتری باشید و به شما کمک میکند خیلی سریع ثروت خود را بسازید.
این روزها اقتصاد بسیار گسترده تر از آنچه است که نسل های گذشته تجربه کرده اند. دانش مالی رفتاری یک بحث جدید در حوزه های ملی و کسب و کار است. این موضوع هم می تواند جنبه روانشناسی را تحت تاثیر قرار دهد و هم جنبه اقتصادی. در واقع ترکیب این موارد است که باعث می شود دید جدیدی بنام دانش مالی رفتاری نسبت به مسائل داشته باشیم. با یادگیری این فنون میتوانید به عنوان یک استاد یا متخصص، رفتارهای درستی در این زمینه داشته باشید. همه ما مردم زیادی را می شناسیم که رفتار و واکنش خوبی در مقابل پول ندارند. همواره احساسات و تصورات اشتباه، باعث می شود که آنها تاثیرهای منفی زیادی نسبت به پول داشته باشند. گویا آنها از آن لذت نمیبرند و این اصلا چیز عجیبی نیست. شرایط جامعه و برداشت های سنتی مردم در مسائل گوناگون همواره بر روی نسل های جدید تاثیر میگذارند. در این دوره شما یاد می گیرید که این احساسات و تصورات اشتباه را کنار گذاشته و تاثیر مثبت خود را روی دیگران هم پیاده کنید.

از دانش مالی رفتاری بیشتر بشنوید

دانش مالی رفتاری یکی از اصلی ترین مفاهیمی است که مستقیما طرز فکر شما را تحت کنترل در می آورد. طرز فکر صحیح درمورد پول به تنهایی یک راه قطعی کسب ثروت است. با آموزش های دوره دانش مالی رفتاری درک درستی از روانشناسی قضیایای مختلف خواهید داشت. همچنین می توانید به عنوان یک سرمایه گذار به ثروتمند شدن خودتان کمک زیادی کنید. همواره تصمیمات درست را اتخاذ میکنید. در مسیر درست گام برمیدارید. افراد مناسب راه پیشرفتتان را با خودتان همراه میکنید. این شما هستید که می توانید تاثیر خود را روی دیگران حفظ کنید و از حقایق غیر قابل اجتناب زندگی خودتان برای آنها بگویید. این دوره به خوبی شما را به فرد مثبتی تبدیل می کند. فردی که توانایی فکر کردن به رفاه مالی را خواهد داشت و می تواند برای آن تلاش کند.

چگونگی مطرح شدن بحث دانش مالی رفتاری

با تلفیق روانشناسی و امور مالی، موضوع دانش مالی رفتاری بوجود آمد. این موضوع زمانی بوجود آمد که اساتید و مشاغل هر دو حرفه با یک حقیقت گریزناپذیر روبرو شدند. اکثر مردم درباره پول احساساتی رفتار می کنند! نه تنها مردم نسبت به پول احساساتی هستند، بلکه قضاوت های نادرست ناشی از آن بسیار زیاد است. بسیاری از افراد حتی خودشان فکر میکنند که اینگونه نیستند ولی اشتباه میکنند. به عنوان مثال افرادی که به راحتی پس اندازشان را به یکباره خرج میکنند. آنها قطعا نگرش غلطی نسبت به پول دارند. بدتر از آنها افرادی هستند که اهل پس انداز کردن نیستند و مدام با درآمدشان خوشگذرانی میکنند. دوره دانش مالی رفتاری با درک روانشناسی قضاوت یک حرفه ای برای شما فراهم شده است. فردی که توسط دست راست وارن بافت چارلی مونگر محبوب شده است، به شما کمک می کند تا تصمیمات مالی بهتری بگیرید، سرمایه گذار بهتری باشید و به شما کمک میکند خیلی سریع ثروت خود را بسازید.  

درباره گِرگ واندرفورد از زبان خودش بشنوید

دوره های من بر اساس سالها فعالیت به عنوان یک معلم و دانشجوی آموزش و تجارت طراحی شده اند. من فوق لیسانس آموزش تجارت هستم و تقریبا 15 سال است که در حال طراحی برنامه های درسی، تدریس و آموزش شرکت ها هستم. من در آیداهو به دنیا آمدم و بزرگ شدم. در دانشگاه آیداهو تحصیل کردم و در آنجا مدرک لیسانس خود را در رشته مدیریت بازرگانی و منابع انسانی کسب کردم. پس از چند سال کار به عنوان مدیر حساب به ویتنام رفتم و 9 سال در آنجا زندگی کردم. پس از ورود به ویتنام ، من و گروه كمی از افراد با انگیزه یک شركت آموزش ورزش را به نام آكادمی ورزشی سایگون راه اندازی و اداره كردیم. ما مربیان ورزش هایی مانند فوتبال، شطرنج، تنیس و بسکتبال و همچنین مسابقات بزرگ ورزشی مانند مسابقات و لیگ ها بودیم. پس از 5 سال تجارت و فروش موفقیت آمیز، این شرکت را به یک مجتمع محلی تبدیل کردم. مدتی بعد امتیاز تیم بسکتبال XLE را خریداری کردم. من سالهاست که به زبان ویتنامی مسلط هستم. از آموزش این زبان به سایر مهاجران و غیر بومیان زبان لذت می برم. بعلاوه، من سالهای زیادی از استادان بزرگ شطرنج در ویتنام آموزش دیده ام. امیدوارم که دوره های من به تجار مشتاق، سخنرانان و شطرنج بازان کسب و کار کمک کند تا به اهداف خودشان برسند. knepublishing
فایل های دوره (کلیک کنید)
مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
350000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانش مالی رفتاری؛ اقتصاد را به سبک روانشناسی فرا بگیرید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید