دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
در دوره ساخت ذهنیت میلیونر از دن لاک که با ترجمه اختصاصی یوبان آن را مشاهده خواهید کرد، متوجه خواهید شد که تا چه حد طرز فکر شما در پولدار شدن و موفقیت شما تاثیر گذار است. هوش مالی و ساخت ذهنیت میلیونر اصلی ترین رکن های دستیابی به ثروت هستند. دن لاک به عنوان ثروتمندترین هنگ کنگی و استاد فروش مطرح در دنیا که سالهاست به بزرگترین کارآفرینان جهان در رسیدن به آرزوهایشان مشاوره می دهد می تواند به بهترین و اصولی ترین شکل آن را به شما آموزش دهد.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 200,000 تومان
در دوره ساخت ذهنیت میلیونر از دن لاک که با ترجمه اختصاصی یوبان آن را مشاهده خواهید کرد، متوجه خواهید شد که تا چه حد طرز فکر شما در پولدار شدن و موفقیت شما تاثیر گذار است. هوش مالی و ساخت ذهنیت میلیونر اصلی ترین رکن های دستیابی به ثروت هستند. دن لاک به عنوان ثروتمندترین هنگ کنگی و استاد فروش مطرح در دنیا که سالهاست به بزرگترین کارآفرینان جهان در رسیدن به آرزوهایشان مشاوره می دهد می تواند به بهترین و اصولی ترین شکل آن را به شما آموزش دهد.

سیر تا پیاز ساخت ذهنیت میلیونر

این دوره حدوداً پنج ساعته شامل 29 فایل ویدیویی میباشد و از سیر تا پیاز ساخت ذهنیت میلیونر را به شما آموزش خواهد داد. پس از گذراندن این دوره و تماشای این آموزش ها ذهنیتتان به کلی نسبت به زندگی و پول تغییر پیدا میکند و به خوبی میدانید که در هرجایی چگونه عمل کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. یاد میگیرید که اگه بذر نکاشته اید نباید انتظار برداشت محصول داشته باشید. میفهمید که روند میلیونر شدن صرفا شامل چند گام پشت سر هم میشود و اگر همان ها را به ترتیب شروع کنید حتی با دست خالی هم میتوانید طی مدت کوتاهی ثروتمند شوید. کسب موفقیت و ثروت هیچگونه پیچیدگی ندارد و به هیچ شانسی هم وابسته نیست. حتی سرمایه اولیه هم نمیخواهد بلکه با یادگیری تکنیک ها و روش کسب آن با سرعت بالایی میتوانید ذهنیت خودتان را طوری تنظیم کنید که فقط روی کسب ثروت تمرکز کند. فارغ از اینکه رشته تحصیلی یا کسب و کار شما در حال حاضر چیست. چندین راه برای چندین برابر کردنتان وجود دارد. راه هایی که شاید حتی فکرشان را هم نکرده باشید ولی به سادگی با انجامشان خیالتان بابت تورم و گرانی ها و آینده فرزندان و خانواده تان راحت میشود. ابتدای ساخت ذهنیت میلیونر به خاطر داشته باشید که هیچ کاری غیر ممکن نیست و هیچوقت برای شروع دیر نیست. افکار منفی ذهنتان را درباره پول کنار بگذارید. اگر راه و روش کسب مقدار ناچیزی پول و افزایش آن به چندین برابر و در ادامه تشکیل امپراطوری مالی را بدانید متوجه میشوید که پول آسانترین چیزی است که میتوانید بدست بیاورید.در ادامه شما را با تعدادی از سرفصل های این دوره ارزشمند آشنا خواهیم کرد.

چگونه با ساخت ذهنیت میلیونر همواره انگیزه داشته باشید؟

ابتدای این دوره با همین مبحث آغاز میشود. هرچقدر هم که شما مهارت داشته باشید اگر انگیزه نداشته باشید نمیتوانید هیچ کاری را انجام بدهید. اولین کاری که باید در مسیر تغییر خودتان و رشد ذهنی خودتان انجام دهید این است که ذهن خودتان را طوری تنظیم کنید که همواره در هر شرایطی نسبت به آینده هر کاری امیدوار باشد. شما باید حواستان را از هر چیزی که خون منفی شما را در ذهنتان می غلتاند پرت کنید. فقط به آینده درخشانتان فکر کنید. همین تغییر نگرش شما نسبت به زندگی یکی از مهمترین رکن های موفقیت شما در انجام تکنیک های این دوره میباشد. پس دور از ذهن نیست که دن لاک قبل از شروع هر چیزی ابتدا روی طرز فکر شما کار میکند. طرز فکری که در مسیر رشد و پربار شدن درخت زندگی شما مانند آب و کود عمل میکند.

افراد ثروتمند چگونه زندگی شان را میگذرانند که افراد فقیر از آن بی خبرند؟

یکی از راه های اولیه جهت شروع قدم گذاشتن در مسیر ساخت ذهنیت میلیونر آگاهی از رفتار، عادات، تفکرو حتی نوع پوشش افراد موفق در حین کار است. شما باید بدانید موفق ترین افراد در حوزه کسب و کار شما در دنیا چگونه و با چه طرز تفکر و عاداتی به این مرحله رسیده اند. دن لاک با اکثر افراد ثروتمند جهان صحبت کرده و این سوالات را از آنها پرسیده است. درون بدنه این دوره بدون اینکه حرف بقیه افراد و سایت ها را تکرار کند. عملی ترین مواردی را که شخصا با سوال از و جواب از این افراد از آنها دریافت کرده است را در اختیار شما قرار میدهد . با ارائه یک برنامه عالی برای زندگی تان شما را از یک فرد معمولی به یک فرد حرفه ای تبدیل میکند. فردی که همواره در کارش جدیست و برای هر کاری برنامه خاص خودش را دارد. فردی که اطرافش را با افراد موفق شلوغ میکند و بطور رایگان از تجربیات آنها استفاده میکند. فردی که همیشه در زمان بندی دقیق و در اهدافش ثابت قدم است. فردی که هیچ کاری را بدون دلیل و تحقیق انجام نمیدهد و هرگز اجازه نمیدهد برنامه هایش خراب شود.فردی که همیشه سخت ترین کار هایش را در اولویت قرار میدهد و از آنها فرار نمیکند.

روی خودت متمرکز باش و میلیونر شو

حال که سطح مبتدی دوره را گذراندید. تمام وقتتان را روی خودتان متمرکز هستید و با گام های بلند بسوی ساخت ذهنیت میلیونر حرکت خواهید کرد. در اینجای کار شروع به تماشای سمینار ها و ویدیوهای آموزشی کسب ثروت دن لاک میکنید. یاد میگیرید که از هیچ چیز پول بسازید. یاد میگیرید که چیزهای به ظاهر بی ارزش را گران بفروشید. یاد میگیرید که چگونه به فردی تبدیل شوید که هر صبح که بیدار میشود. به این فکر کند که چه کارهایی را باید تا انتهای روز انجام دهد تا بیشتر ثروت کسب کند. یاد میگیرید که چگونه جوری صحبت کنید که هرگز شخص مقابلتان حرف هایتان را رد نکند. متوجه میشوید که ابتدا چگونه میتوانید مقداری هرچند اندک پول جمع کنید، چگونه آن را افزایش دهید. چکار کنید که پول هایتان بدون کار کردن خود به خود افزایش پیدا کنند. نهایتا چکار کنید تا امپراطوری مالی را از شروع کردن با دست خالی بسازید. فقط کافیست مراحل را تک به تک در زندگی تان تکرار کنید، محال است موفق نشوید. این ها راه هایی هستند که برای هزاران نفر و شاید حتی میلیون ها نفر با شرایط شما. حتی بدتر از شما جواب داده اند. همه آنها پس از مدتی موفق به ساخت ذهنیت میلیونر شده اند. پس حتما برای شما هم جواب میدهند. دن لاک مشاور گران قیمت تعدادی از بزرگترین شرکت های دنیاست و کتاب هایش در سراسر دنیا فروش میرود. فقط کافیست که تصمیمی جدی بگیرید و با نهایت قدرت و انرژی در مسیر تغییر آینده تان گام بردارید. مسیری که شاید ابتدایش کمی سخت باشد و کسی شما را باور نکند ولی انتهایش درخشان و جذاب است.
فایل های دوره (کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
400000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساخت ذهنیت میلیونر؛ دوره آموزشی ویژه از دن لاک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید