اصطلاح استارت آپ در چند سال گذشته برای توصیف سرمایه گذار های جوان، تعریف شده است. برنامه های سانفرانسیسکو و شرکت‌های بزرگ فناوری در هم آمیخته شده. استارتاپ چیست؟ بر اساس تعریف شرکت میر بام ویستر، به معنای عمل و نمونه فعالیت حرکت یک شرکت تجاری نوپاست.

فرهنگ لغت میراث آمریکایی نشان می دهد، استارتاپ یک تجارت یا تعهد است که اخیراً فعالیت خود را شروع کرده است. هرچند قانون سخت و سریعی در تعریف یک استارتاپ وجود ندارد. اگر به فکر راه اندازی یک استارت اپ افتادید. پیشنهاد می کنم مطالب مربوط به توسعه کسب و کار رو از دست ندید.

استارتاپ چیست؟

تعریف مشخص یک شرکت تازه وارد استارتاپ، یک شرکت جوان است که تازه شروع به توسعه کرده است. استارتاپ ها معمولاً کوچک هستند. در ابتدا توسط تعداد اندکی از بنیان گذاران و یا یه فرد تامین مالی و اداره می‌شود.

این شرکت‌ها محصول یا خدماتی را ارائه می دهند که در حال حاضر در جای دیگری از بازار ارائه نمی‌شود، یا بنیان گذاران معتقدند که به روش ضعیف تری ارائه می‌شوند. به دلیل اینکه استارتاپ ها از احتمال شکست بالایی برخوردار هستند، سرمایه‌گذاران نه تنها باید ایده، بلکه تجربه تیم مدیریت را نیز در نظر بگیرد.

سرمایه گذاران بالقوه نیز نباید سرمایه ای را سرمایه گذاری کنند که توانایی از دست دادن آنها را در استارتاپ ها ندارند. سرانجام سرمایه گذاران باید یک استراتژی خروج را تدوین کنند. زیرا تا زمانی که آنها بفروشند هرگونه سود فقط روی کاغذ وجود دارد.

استارتاپ چیست, یوبان

در این ویدئو درباره ی اینکه استارتاپ چیست و چگونه کار می کند صبحت شده است.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن