کار فعلی شما منبعی غنی از ایده‌‌ها و مفاهیم است. نیازهای بی‌پاسخ‌ مانده بهترین راه برای یافتن یك فرصت كاری‌اند. دفترچه یادداشت كوچكی تهیه كنید. یك صفحه را به «نیازها» و صفحة‌ بعد را به «خطاها» اختصاص دهید و هر روز از چیزهایی كه دلخورید و نیازهایی را كه تشخیص می‌‌دهید در آن یادداشت كنید. در هر كسب‌وكار باید به دنبال فرارفتن از حد فعلی ارائه خدمات یا روش‌های فعلی انجام كارها باشید. یك كسب و كار می‌تواند نتیجة‌ كشف راهی جدید، بهتر یا ناشناخته‌، برای انجام یك كار باشد. باید، آنچه به دنبالش هستید، مشكلی را حل كند یا نیازی را پاسخگو باشد.فرمول موفقیت ارائه خدمات كمی بهتر و كمی بیشتر است. رفتارهای مبتنی بر بی‌تفاوتی، بی‌دقتی و لاابالی‌گری و خدمات ناكافی، فرصت‌های كسب و كار ایجاد می‌كنند. ایدة‌ خدمات رسانی؛ در كسب و كار، بهترین تضمین كننده‌ی موفقیتی است كه می‌توانید داشته باشید. باید عاشق خدمت‌رسانی باشید، یعنی كمال‌گرایی مصمم باشید كه هدفش آسودگی و خشنودی مشتری است. زندگی خدمت است و كسی پیشرفت می‌‌كند كه به هم نوعان خود كمی بیش‌تر و بهتر خدمت كند. اعتبار بیش‌تر و خدمات بهتر است كه وفاداری مشتری را تضمین می‌كند. قبل از اینكه به موفقیت عظیمی دست یابید، به ماه‌ها و سال‌ها تلاش و كار و زحمت نیاز دارید. كارتان را با پروژه‌های كوچك ولی مورد نیاز شروع كنید. شما چیزی می‌خواهید كه بتوانید ده سال یا بیش‌تر به تولید آن ادامه دهید، در این صورت است كه سود واقعی به دست خواهید آورد.

کسب و کار, یوبان

  كارهای كوچك خدماتی، سریع‌ترین و راحت‌ترین كارها برای شروع‌ هستند. باید در تولید كالاها و ارائه خدمات، بالاتر از حد وظیفه عمل كنید. فرصت یعنی روشی بهتر برای ارائه خدمات و رفع نیازهای جامعه‌ بشری. به یاد داشته باشید برندگان بزرگ، ده یا بیست‌سال در پستی و بلندی‌ها دست و پا می‌زنند و سختی‌ها را تحمل می‌كنند. اگر احتیاجات، خواست‌ها و ناامیدی‌ها را دقیق بررسی كنید، فرصتی را كشف خواهید كرد. چرا ناراضی هستید؟ چه چیزی شما را عصبی می‌كند؟ چه آرزویی دارید؟ دلتان چه می‌خواهد؟ چگونه می‌توانید مشكلات دیگران را حل كنید و خواست‌ها و نیازهای آنان را پاسخگو باشید؟ باید زندگی را برای مشتریان خود بهتر، ساده‌تر، شادتر و پرمنفعت‌تر كنید. برای شروع، كارهای خدماتی، ساده‌تر از كارهای تولید‌ی‌اند. تنها تحولی كه در یك كسب‌ و كار خدماتی به آن نیاز دارید ارائه خدمات برتر است. وقتی خدمات ضعیف را بررسی كنید، به فرصت‌های بی‌شماری دست خواهید یافت. شركتی كه محصولی جدید تولید می‌كند باید بر كیفیت تأكید كند و به دنبال فروش‌های قابل تكرار و همیشگی باشد. پس از آغاز كار، ایده‌ها و فرصت‌های جدیدی به ذهن‌تان خطور خواهد كرد كه پاداش‌های بزرگ‌تری خواهد داشت.

شاید شما تصمیم‌ به خرید كسب‌ وكاری دارید. در صورت داشتن سرمایه لازم، این كار مزایای مشخصی دارد. برای موفق شدن و كشف موقعیت‌ها و متحول كردن آنها به ابتكار كارآفرینی نیاز دارید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن