در حال حاضر ارزهای دیجیتال خیلی پر تحرک هستند و نوعی سبک زندگی جایزین به نظر می رسند. این موضوع در سال های آتی به یک جریان اصلی تبدیل شده. بنابراین بانک ها از این موضوع کاملا آگاه هستند. پس از سود دهی کافی این سرویس را ارائه خواهند داد. با گسترش فناوری و گسترش بازار، حدس و گمان هایی در خصوص آینده ارزهای دیجیتال وجود دارد. اینکه آیا ارزهای دیجیتال جایگزین پول های فعلی می شوند؟ و اینکه ارزهای دیجیتال توانایی جایگزینی ارزهای سنتی را دارند یا خیر؟ زده می شود.

پاسخ کلی که می توان به این سوال داد این است که رمزارزها برای یک عده در دنیا و افراد خاصی به عنوان پول و جایگزین پول سنتی فعلی مورد قبول هستند. و از نظر عده دیگر ارزهای دیجیتال جایگزین پول های فعلی نخواهند شد و مورد قبول آنان نخواهد بود.

اعتماد به آینده ارزهای دیجیتال

رمز ارزها به علت نوسانات بالایی که دارند، در کوتاه مدت قابل اعتماد نیستند. درحالی که بیت کویین تقریبا یکی از پایدار ترین ارزهای موجود است. اما به طور کل آینده ارزهای دیجیتال چندان مشخص نیست. نظر بیل گیتس در مورد ارزهای دیجیتال را می توانید ببینید و بخوانید.

نکته مهی که باید در مورد رمزارزها دانست این است که مشخص نیست چه زمانی می‌توانند به ابزار کامل مبادله تبدیل شوند. در حال حاضر بیشتر فروشگاه های دنیا بیت کوین و دیگر رمزارزهای دیگر را به عنوان ابزار پرداخت قبول نمی کنند.

فروشندگانی که بیت کوین  و رمزارزهای دیگر را به عنوان ابزار پرداخت قبول می کنند. به صورت لحظه ای و ساعتی قیمت های خود را با توجه به نرخ ریال و دلار به روز رسانی می کنند. این ویدئو از اهمیت وجود ارزهای دیجیتال صحبت می کند. بیان می کند که چگونه بزودی بانک ناچار می شوند اینگونه ارزها را درون هسته کاری خود قرار دهند. تا در نهایت جایگزین پول های فعلی کنند.

آینده ارزهای دیجیتال, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن