صداهای ضعیفی می شنوی، همش توی سرت می چرخن، میدونی چی می گن؟ اونا می گن کافیه، به اندازه کافی تلاش کردی، یکم استراحت کن، برای امروز کافیه اینقدر به خودت سخت نگیر، این چیزیه که اون صداها می گن، ولی یه صدای دیگه هم تو سرت داری، که داره ازت یه سوال می پرسه، چی می تونستی باشی؟ چی می تونستی باشی؟ اگر تا جایی که می تونستی سخت کار می کردی، اگه انجامش ندی چی می شی؟ بهت می گه امید داشته باش! حجم اون صدا رو زیاد کن، صدایی که این سوالو می پرسه رو زیاد کن،

کنار کشیدن خیلی آسونه، خیلی آسونه بگی فردا می تونم انجامش بدم، خوب من می خوام که مغزتو از نو پر کنی،

فردا فایده نداره! تو امروز انجامش میدی، همین امروز بهش میرسی، این همون کاریه که می کنی، خیلی خسته، خیلی گرسنه، خیلی زخمی، خیلی داغ، خیلی سرد، یا هر کوفتی.

امید داشته باش و بهش فکر نکن، بهانه آوردن برای توقف رو تموم کن، متوقف کن این حرفها رو، ارزیابی های آبکی که می گه واقعا کجایی، حقیقت رو به خودت بگو، آیا داری خودت رو بهتر می کنی؟ یا داری وضعیت خودت رو بدتر میکنی؟ رو به جلو حرکت می کنی یا عقب؟ واقعا داری پیشرفت می کنی؟ یا راکد موندی؟ تصمیم رو بگیر آره یا نه؟ می خوای امروز تمرین کنی؟ آره یا نه؟ می خوای ببری؟ آره یا نه؟

امید داشته باش و کار سخت رو انجام بده

اجازه نده هیچ نقطه ابهامی وجود داشته باشه. تصمیم بگیر که بری و انجامش بدی. کار سخت همیشه جواب میده، یه نکته خیلی مهم راجع به فرهنگمون رو می دونستی؟ توی دنیای ما همه تنبلن، این چیز خوبیه که من و تو باید بدونیم، همه‌ فقط راجبش حرف می زنن، پست می زارن ولی هیچکس حاضر نیست آستین هاشو بالا بزنه و انجامش بده، به نظر می آد این معنی رو بده که من مجبور نیستم با لیاقت ترین باشم، با استعدادترین باشم،

امید داشته باش, یوبان

من میرم که شروع کنم پس همون اولش از خودم درخواست می کنم، که خودم رو از بقیه جدا می کنم، اگه هدف رو تعیین کنی و بگی که می خوای کاری کنی که به خودت افتخار کنی. به خودت دروغ نگو. چون بدترین چیزیه که یک شخصیت می تونه انجام بده. تو فکر می کنی می تونی به همسالان خودت، به معلم و مربی خودت دروغ بگی، ولی انتهای هر روز به آیینه نگاه می کنی، میدونی داری دروغ میگی. چون این زندگی خودته و اگه بخوای به هدفت، به برنامه هات نزدیک بشی، باید پاشی و شروع کنی تا از پسش بر بیای. بهانه ممنون. به خودت دروغ نگو.

این ویدیو انگیزشی فوق العاده از آکادمی یوبان را هرگز از دست ندهید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن