نقاط کور، مکان هایی هستن که به خودمون اجازه می دیم تغییر نکنه. مناطقی که متعلق به شما هستن. به ایمانتون اجازه لمس کردن می دن. جایی که ایمان شما توش نفوذ نداره و شما اونو نمی بینید. انتقام، خشم، بیزاری و تنفر و آسیب دیدگی نقاط کور رو می سازن. من در مورد افراد خوب و افراد شرور صحبت نمی کنم یا انسان‌های درست و نادرست. من در مورد مکان هایی حرف می زنم که باید پر از عشق باشن ولی از تنفر پر شدن.

بیزاری و تنفر نقطه کور قلبتو تشکیل میده

شاید مثل قلب شما، نگرانم که درون نقطه کور شما چی وجود داره. چه کسی داره زجر می کشه. درون نقطه کور شما به دلیل کمبود چیزیه که خودشون نمی خوان بگیرنش. بعضی از مردم با غریبه ها نسبت به خانواده خودشون بهتر رفتار می کنند. چجوری می تونید بگید که شما خدا رو دوست دارید و از من متنفرید. ایمان در زندگی می تونه بیزاری و تنفر رو از بین ببره.

فقط به دلیل داشتن استعداد و فقط به خاطر اینکه موفق هستید به این معنا نیست که شما حق دارید. صرفا به دلیل اینکه شما پول زیادی به دست آوردین به معنای حق داشتن نیست، نمی تونید پول نقد رو جایگزین عدالت کنید، اگر خدا غلظت ایمان ما رو اندازه گیری کنه، از طریق نحوه برخورد ما با مردم هست که تا چه حد عمیقه، واقعا چقدر عمیق هستی.

چیزی که از شما میخوام انجام بدید انعکاس رحمتیه که خدا به شما داده، دلیل اینکه من باید مهربان باشم اینه که به خودم رحم شده و هر وقت که میخوام قضاوت کنم من مدام کاری رو به یاد میارم که خدا توی زندگی من انجام داده، رحمت با تو پایان نمی یابد، رحمت با تو آغاز می شود، فکر می کنم خدا می خواهد شما رو به یک پناهگاه تبدیل کنه، می‌خواد قلب شما رو نجات بده، این درباره اونا نیست، در مورد خود شماست. خدا می‌خواد شما آزاد باشید، دورن نقطه کور شما چی وجود داره، نقاط کور قلبت رو پیداکن.

سخنان فوق انگیزشی و پندآموز تی دی جیکس، از بزرگترین سخنرانان انگیزش جهان را از دست ندهید.

بیزاری و تنفر, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن