وارن بافت نود ساله اهل کشور آمریکا می باشد. او از بزرگترین و مشهورترین سرمایه گذاران، راه اندازان استارتاپ، اقتصاد دانان، میران اجرایی و نیکوکاران جهان است. بیوگرافی کامل وارن بافت را که بخوانید متوجه عظمت کارها و تلاش های او می شوید. او مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت های زیادی است و اصلی ترین آن ها شرکت برکشایر هاتاوی است.

او همچنین مالک شرکت های دیگری مانند کایگو، دیری کوئین، هاینز و مارس انکوریپورتد است. وی از سهام داران بزرگ شرکت های بین المللی مشهور مانند اپل، گلدمن ساکس، جنرال الکتریک و کوکاکولاست .

وارن بافت در سن 16 سالگی وارد دانشگاه پنسیلوانیا شد و در رشته مدیریت تحصیل کرد. سپس در سال 1951 مدرک کارشناسی ارشد خودش را از دانشگاه کلمبیا دریافت کرد. این همان جایی بود که با بسیاری از بزرگان کسب و کار و سرمایه گذاری در دنیا ملاقات کرد.

نقاط عطف در بیوگرافی کامل وارن بافت

حالا به نقاط عطف در زندگی وارن بافت می پردازیم. هم اکنون وی یکی از صد مرد با نفوذ در جهان است. او به عنون بزرگترین سرمایه گذار جهان شناخته می شود.

از جمله نصایح او می توان به این نکته مهم اشاره کرد. شما همیشه باید در ابتدا روی توانایی های خودتان تمرکز کنید. سپس تمام تلاش خودتان را برای افزایش مهارت و توانایی خودتان در شغل تان انجام دهید. سپس به خودتان به عنوان یک سرمایه گذار موفق اعتماد کنید و وارد این دنیای پر ریسک و پیچیده شوید.

بیوگرافی کامل وارن بافت, یوبان

او همیشه تأکید کرده است که هرگز نباید روی حوزه ای که در آن تخصص ندارید سرمایه گذای کنید. اگر توانستید در ده دقیقه یا کمتر به حوزه کاری یک شرکت یا کسب و کار پی ببرید آنگاه می توانید به عنوان یک هدف برای سرمایه گذای آن را در نظر بگیرید. در این ویدیو بیوگرافی کامل وارن بافت را برای شما مهیا کرده ایم. با یوبان همراه باشید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن