همه ما این فرصتو داریم که از چیزی که بهش اعتقاد داریم دست بکشیم. از یک موقعیت ناراحت کننده دور بشیم. ولش کنیم. اما اگر می خوایین به بالاترین پتانسیل خودتون برسید. شما باید متعهد باقی بمونید. عهد با خود در زندگی باعث رشد شما میشه. شما نمیتونید تحت تاثیری چیزی که نتیجه نمی ده قرار بگیرید. یا از یک کودک بخاطر اینکه کارشو انجام نمیده قطع امید کنی. کارتونو رها کنید چون رفتار صحیحی با شما نمی شه. باید چنین ذهنیتی راجع به اون داشته باشید.

راه ساده رو انتخاب نکنید. متعهد به ازدواج خودتون باشید. متعهد به تربیت کودکان بمونید. نسبت به دوستانی که دارین متعهد بمونین. اونا ممکنه اشتباه کنن. نسبت به اونا لطف داشته باشید. متعهد در اوقات خوب و همچنین در شرایط سخت باشید.

با عهد با خود به آرزوهای غیر ممکن دست یابید

به آرزوهای خود متعهد باشید. از قول هایی که خداوند در قلب شما قرار داده دست برندارید. ممکنه بیشتر از آنچه فکر می کردید طول بکشه. اما خدا هنوز روی تخت سلطنته. خدا وفاداره.

روزهای خوب و روزهای سختی خواهد بود. وقت هایی که احساس هیجان دارید یا وقت هایی که احساس تسلیم شدن دارید. اون همون وقتیه که باید تکیه بر تعهد با خود بگید که میخوام کار درست رو انجام بدم.

حتی وقتی که سخته من به این ازدواج متعهدم. من میخوام که تو رو دوست داشته باشم. حتی اگر لیاقت تو رو ندارم.

عهد با خود, یوبان

به این شغل متعهدم، حتی اگر ناظر من با من رفتار خوبی نداره.

من به رویاهای خودم متعهد هستم. تسلیم نخواهم شد چون نمیبینم که چیزی اتفاق بیوفته.

در این ویدیو فوق العاده انگیزشی از جول اوستین، یکی از مطرح ترین سخنرانان حال حاضر دنیا درباره استقامت و عهد با خود نکات جالبی ارائه میشود.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن