سقوط همیشه به معنای افتادن از جای بلند نیست. بلکه گاهی اوقات بلایی که یک شخص با ناامید شدن بر سر زندگی و سرنوشت خودش می آورد، آسیبی برابر یا حتی بیشتر از افتادن از یک صخره بلند را به دنبال خواهد داشت. جلوگیری از ناامید شدن همیشه باید یکی از اصلی ترین اهداف شما در طول روز باشد. به محض اینکه ناامید شوید سقوط میکنید!

یک تیم مطرح فوتبال را در نظر بگیرید. آیا همیشه برنده است؟ تیمی را سراغ دارید که همیشه پیروز بوده است؟ مبارزی را می شناسید که هرگز شکست نخورده باشد؟ پس چرا انتظار دارید شما هرگز شکست نخورید یا اشتباه نکنید؟

باید با منطق درست در حالی که با تمام قدرت برای پیروزی می جنگید انتظار شکست های کوچک و بزرگ گاه و بی گاه را بکشید. اینطوری خیلی راحت تر می توانید در جهت جلوگیری از ناامید شدن خودتان گام بردارید و هربار بعد از شکست خودتان را برای یک حرکت محکم تر و قویتر آماده کنید.

این مسئله کاملا به شما مربوط است. باید بفهمید که چه چیزی حال شما را دگرگون می کند. خواه یک سفر دریایی باشد یا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه تان. تنها چیزی که مهم است این است که از جای تان برخیزید و دوباره با امیدواری کامل حرکت کنید. استوار باشید، این شرایط ماندنی نیست. قرار نیست همیشه ضربه بخورید و بالاخره نوبت شما هم می رسد. شما باید به این حقیقت اطمینان داشته باشید که با موفقیت فقط چند گام فاصله دارید ولی اگر ناامید شوید و با دست برداشتن از مبارزه کردن برای اهدافتان برای جلوگیری از ناامید شدن خودتان کاری نکنید، با نهایت شدت زمین خواهید خورد و به اصطلاح سقوط می کنید.

این ویدئو فوق انگیزشی زیبا و تاثیرگذار را از آکادمی یوبان، از دست ندهید.

جلوگیری از ناامید شدن, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن