یکی از راهکارهای رسیدن به اهداف در زندگی تان انتخاب دوست مناسب است. معاشرت با افراد اشتباهی می تواند به تنهایی تمام اهداف شما را با چالش های حل نشدنی مواجه کند. در این ویدئو جول اوستین یکی از مطرح ترین سخنرانان حال حاضر در دنیا درباره اهمیت حذف افراد اشتباه در زندگی توصیه های مهمی دارد که در ادامه بخشی از سخنان او را برای شما بازگو می کنیم.

من از شما درخواست می کنم که دوستان خوش حالی پیدا کنید. من نمی گم که شما باید رابطه با مردم رو قطع کنید و هرگز با دیگران صحبت نکنید. من می گم شما باید محدودیت هایی رو تعیین کنید تا نشون بدید که نیازی به اون اشخاص ندارید.

مثل کاری که من کردم، من کم کم وقت کمتری برای اون اشخاص صرف کردم. اگر افراد اشتباه رو از زندگی خودتون بیرون نبرید، هرگز با افراد مناسب ملاقات نخواهید کرد.

شما باید ثابت قدم و مصر باشید. شخص مسئول و خداپسند که در مسیر سرنوشت حرکت می کنه، مثل آهنیه که آهن دیگه ای رو تیزتر میکنه و اون ها همدیگه رو بهتر میکنن.

به همین دلیل بسیاری از افراد دنبال این هستن که شما در زندگی خودتون چه چیزی دارید. شما وقت و انرژی خودتون رو برای خاموش کردن آتیش صرف می کنید تا کسی رو خوش حال کنید. احساس گناه می کنید، چون نمی تونید خواسته های اونارو پوشش بدین. حالا زمانش فرا رسیده که تغییری ایجاد کنید، در واقع شما نمی تونید همه رو راضی کنید.

حذف افراد اشتباه از زندگی, یوبان

در این ویدیو تاثیرگذار و انگیزشی از جول اوستین، یکی از مطرح ترین سخنرانان حال حاضر دنیا اهمیت حذف افراد اشتباه در زندگی تان بررسی خواهد شد.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن