اهداف چراهای زندگی انسان اند. اهداف جز لاینفک زندگی ما آدمهاست. زندگی آدمها بدون هدف معنا پیدا نمی کنه. داشتن هدف در زندگی مهم ترین چیز در زندگیه. جالبه بدونید تحقیقاتی که دانشگاه سیلوانیا انجام داد، مشخص کرد که 96 درصد بیماران افسرده، بخاطر مشکلات ذهنی افسرده نبودن، بلکه به خاطر نداشتن هدفی تو زندگی افسرده شدن! اونا نمی دونستن تو زندگی دنبال چی هستن؟ هدفی نداشتن و زندگی براشون معنا نداشت.

تلاش و شجاعت بدون هدف و جهت کافی نیست.

جان اف. کندی

آدم های موفق بخاطر هدف هاشون تلاش می کنند و برای رسیدن به این هدف از همه امکانات وجودی خودشون استفاده میکنن. دونستن این نکته مهمه که داشتن هدف نه تنها به شما کمک می کنه کارهایی را پیدا کنید که به زندگی شما معنا می بخشند، بلکه حتی زمانی هم که در حال رفتن به سمت اشتباهی هستین، نیز به شما کمک میکند. یک هدف سالم به شما کمک می کند تا آن وقایع شیرین را در منظر قرار دهید، دوباره روی چیزهایی که برای شما مهم هستند تمرکز کنید و پیش بروید و از زندگی لذت ببرید.

موفقیت بدون هدف مثل تفگ بی تیره! برو سواغ هدفت: سراغ چراهای زندگی.

هدف زندگی به سادگی، پیام زندگی شما است. این پیامی است که می خواهید در طول مدت حضور خود در زمین، در جهان منتشر کنید. چند مثال از هدف در زندگی میتونه “الهام بخش بودن برای همه”، “لمس هر انسانی روی زمین” یا “تسکین هر موجود زنده ای از رنج” باشه. داشتن یک هدف در زندگی در مورد همه ما صدق می کند.

داشتن هدف در زندگی, یوبان

فرقی نمی کنه 10 ساله باشید، 20، 30، 40، 50، 60 ساله یا بیشتر. تا زمانی که آرزو دارید زندگی معنادارتر و آگاهانه تری داشته باشید، برای زندگیتون باید به دنبال هدف باشید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن