مجموعه کاملی از واکنش های شما و اطرافیان تان در مواجه شدن با موارد و مسائل زندگی و همچنین تماشای طرز بیان و سبک زندگی افرادی که روزانه ملاقات کرده اید یا با آن ها زندگی کرده اید عادات شما را تشکیل داده اند. طبیعتا عادات افراد ثروتمند با افراد فقیر متفاوت است و بسیار برنامه ریزی شده تر و کامل تر از آنهاست.

این عادات آینده و سرنوشت شما را تعیین می کنند. به عنوان مثال اگر شما در خانواده ای رشد کرده باشید که اعضای آن همگی به مطالعه علاقه زیادی داشته اند. احتمال اینکه شما هم به مطالعه داشته باشید زیاد است. اگر همه دوستان دوران کودکی شما عاشق فوتبال بازی کردن بوده اند. احتمال اینکه شما هم به فوتبال علاقه داشته باشید زیاد است. پس به سادگی می توان اهمیت عادات روزمره را در مسیر پیشرفت در شغل و زندگی را تشخیص داد.

تقلید از عادات افراد موفق

همه‌ی افرادی که در زندگی شان ثروتمند شده اند عاداتی داشته اند و دارند. که آنها را به سمت کسب پول و ثروت بیشتر هدایت می کند. اگر می خواهید به هر هدفی در زندگی تان دست پیدا کنید باید ابتدا چند نفر را پیدا کنید که قبلاً به این موفقیت رسیده اند. سپس عادات روزمره آنها را در زندگی و شغل شان را بررسی کنید. سعی کنید شما هم همان عادات را در زندگی تان پیاده کنید. این کار باعث می شود که شما هم عیناً مانند آنها رفتار کنید. به اندازه آنها تلاش کنید یا مطالعه کنید. اگر آن شخص ورزشکار است و هر روز 10 ساعت تمرین می کند شما نیز باید مانند او روزانه 10 ساعت تمرین کنید. طولی نمی کشد که پیشرفت را احساس خواهید کرد. این را برای شما تضمین می کنیم که عادات افراد ثروتمند راز ثروتمند شدن آنهاست.

برایان تریسی، سخنران مطرح و نویسنده بیش از 80 کتاب پر فروش در این ویدیو عاداتی را که اکثر افراد ثروتمند در دنیا رعایت میکنند را بیان می کند. با یوبان همراه باشید.

عادات افراد ثروتمند, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن