[print_posts pdf="yes" word="yes" print="yes"]

شما به عنوان کسی که مشغول انجام کسب و کار هستید نیاز به راهنما و کسی که در روند انجام کارهایتان شمارا یاری کند دارید. اینکه در تصمیم گیری ها به شما کمک کند و راهنمای شما باشد. فرد مناسب و مورد نیاز شما بیزنس کوچ یا مربی کسب و کار است. او در طی فرآیندی به نام بیزنس کوچینگ در بهتر اداره شدن کسب و کارتان شما را یاری میدهد. استفاده از قدرت بیزینس کوچینگ در شغل می تواند باعث تمایز شما از رقیبانتان شود.

این افراد به طور معمول کارآفرینان یا مدیرانی هستند که میدانند چگونه کسب کار موفقیت آمیزی داشته داشته باشند.

برایان تریسی از بزرگترین و مطرح ترین سخنرانان و کارآفرینان دنیا محسوب میشود. طبق سخنان او درباره قدرت بیزنس کوچینگ در شغل، اداره یک کسب و کار اغلب می تواند مانند یک کار کاملاً انفرادی محسوب شود. با این حال داشتن یک مربی باتجربه که بتوان به او اعتماد کرد، یکی از با ارزش ترین منابع موجود برای صاحبان مشاغل است.

به همین دلیل است که در شرکت های بزرگ به طور کامل بیست یا سی درصد از مدیران ارشد دارای مربیان تجاری هستند. آنها را از خارج وارد می کنند. مبلغ هنگفتی به اندازه صدها و حتی هزاران دلار در ساعت به آنها دستمزد داده می شود. چه شما یک کسب وکار محلی کوچک را  اداره می کنید. یا اینکه به دنبال ایجاد یک شرکت در سراسر جهان هستید. مزایای استخدام مربی تجارت با استعداد، قابل اغماض نیست.

برایان تریسی در این ویدئو درباره اینکه مربیان تجاری چگونه قادر به کمک هستند تا تجارت خود را به سطح بالایی برسانند و قدرت بیزینس کوچینگ در شغل سخن می گوید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن