شما سخت تلاش کردین که تغییراتی رو توی زندگیتون ایجاد کنید. امور مالی تون رو تنظیم کنید و بدهی هاتون رو پرداخت کنید. خیلی خوب می شد اگه می تونستین روی حمایت دوست و خانواده هم حساب باز کنید. اما همیشه اون طورکه شما می خواین پیش نمیره. چجوری باید خونسردیتون رو حفظ کنید؟ چه کاری باید انجام بدین وقتی کسی که عاشقش هستین انتخاب ها و نظرات شما رو به چالش می کشه و حتی با باهاشون مخالفت های شدید و جدی می کنه؟ در این مقاله توسعه فردی قراره در مورد چگونگی حفظ آرامش خودتون در لحظه و پذیرش تغییرات زندگیتون صحبت کنیم.

مخالفت های شدید و جدی که تبدیل به دعوا می شوند

ما هممون سخت تلاش کردیم که تغییرات بزرگی رو تو زندگیمون ایجاد کنیم. همچنین خیلی هیجان زده می شیم که تمام پیشرفت هامون رو با کسانی که می شناسیم به اشتراک بذاریم. اما حقیقت اینه که همیشه واکنش های خوبی دریافت نمی کنیم. وقتی تو زندگیمون، برای خودمون، تغییراتی رو ایجاد می کنیم دیگران ممکنه فکر های اشتباهی کنن. اونا ممکنه فکر کنن ما داریم به خاطر تصمیمات گذشتشون بهشون حمله می کنیم یا ردشون می کنیم. حتی این احتمال هم وجود داره که از مسیری که توش قرار دارن خارج بشن که ما نسبت به پیشرفت خودمون احساس بدی داشته باشیم.

وقتی چنین اتفاقی میوفته، خیلی راحت غرق در تفاسیر و افکار خودمون برای وقایعی که پیش آمده می شیم. در چنین شرایطی حتی ادب و احترام رو نیز فراموش می کنیم. همین فراموشی باعث می شه که مخالفت های شدید و جدی خانوادگی تبدیل به یک دعوای واقعی بشه.

سوال اصلی که قراره تو این مقاله بهش بپردازیم اینه که تو چنین شرایطی که با این مخالفت های شدید و جدی روبه رو می شیم دقیقا باید چه کار هایی رو انجام بدیم. برای توسعه مهارت های فردی خودتون به دونستن جواب این سوال نیاز دارید.

همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن