در هر زمینه که شما فعالیت می کنید، حتما نام بیزینس کوچینگ را شنیده اید. شاید بتوان گفت کوچینگ کسب و کار همه آن چیزی است که برای گسترش، توسعه و موفقیت کسب و کار خود نیاز دارید. اما اگر به درستی نمی دانید که چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند با ما همراه باشید.

شاید برخی تصور کنند که داشتن مشاور به تنهایی برای موفقیت در کار کافی است. اما همان طور که کوچینگ و مشاور با هم تفاوت دارند، وظیفه هر یک متفاوت است.

تفاوت وجودی کوچینگ و مشاوره باعث می شود که در کنار یک مشاور به یک کوچ عالی و خبره نیز نیاز داشته باشید. چرا که یک مشاور هرگز قادر به انجام وظایف کوچ نیست.

حال با این تعاریف آیا همه مشاغل به یک بیزینس کوچ نیاز دارند؟ آیا مربی بیزینس صرفاً مختص به کسب و کارهای بزرگ است؟ یا وجود کوچ حتی برای شروع یک بیزینس لازم است؟

چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند؟ همه مشاغل!

بیزینس کوچ پیش از هر چیز افکار شما را به چالش می کشد و آن ها را به سوی اهداف درست هدایت می کند. یک مربی خوب با ارائه برنامه ریزی های درست و استراتژی های کارامد کسب و کار شما را به سوی ترقی می کشاند.

چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند, یوبان

کوچ توانایی ها و استعدادهای تمامی کارمندان حتی مدیران را ارزیابی و تقویت می کنند. همچنین کوچ های با تجربه و آگاه با همه چیز در خصوص کسب و کار شما آگاه هستند. از بازار گرفته تا برندها و تکنیک های فروش.

بنابراین نه تنها مشاغل کوچک و بزرگ بلکه حتی مشاغل تازه تاسیس و یا در حال احداث نیاز به کوچ دارند.

مرتبط: اهمیت بیزینس کوچینگ برای کسب و کارها

بیزینس کوچینگ برای کسب و کارهای تازه تاسیس یا در حال تاسیس

چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند, یوبان

اگر می خواهید بدانید که چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند باید بدانید که کسب و کارهای تازه تاسیس یا در حال احداث به چند دلیل به کوچینگ نیاز دارند؛ از جمله:

  • یافتن راه درست پیش رو؛
  • جلوگیری از شکست در شروع کار؛
  • داشتن افکاری متمرکز و امکان تمرکز درست بر اهداف تجاری؛
  • برنامه ریزی برای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و کمک برای دستیابی به آن ها؛
  • تقویت و گسترش توانایی ها و استعدادهای بالاقوه.

صاحبین چنین مشاغلی با کمک بیزینس کوچ کاردان با تمامی مسائل در خصوص کار خود آَشنا شده و از خطا محفوظ می مانند. همچنین مربی با آشنایی کامل با بازار و بهترین استراتژی های فروش و مدیریت کسب و کار در پیشرفت کاری به شما کمک می کند.

بیزینس کوچینگ برای کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک با کمک بیزینس کوچ گام های بلندتر و بزرگ تری برداشته و سرعت پیشرفت خود را بیشتر می کنند. به همین دلیل این گروه از کسب و کارها در پاسخ سوال چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند جای می گیرند.

بیزینس کوچ از استخدام نیروهای بی فایده جلوگیری می کند و بهترین، با استعدادترین، تواناترین و با انگیزه ترین داوطلب را برای ارتقا شغلی شما شناسایی می کند.

یک کوچ دانا با راهنمایی شما برای برداشتن گام هایی هوشمندانه به افزایش درامد شما کمک می کند. این زمان است که هدف شما گسترش کسب و کار خواهد شد و او شما را برای ارتقا شغلتان هدایت می کند.

اما گسترش یافتن کسب و کار و رسیدن به کسب و کاری بزرگ آخر خط برای بیزینس کوچ نیست.

بیزینس کوچینگ برای کسب و کارهای بزرگ

چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند, یوبان

پیش تر گفتیم که در پاسخ به سوال چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند باید گفت همه مشاغل. شاید بتوان گفت کسب و کارهای بزرگ بیش از هر کسب و کاری به بیزینس کوچ نیاز دارند. مدیریت سخت، سرمایه گذاری های بزرگ، مشتریان بیشتر، شهرت گسترده همه باعث می شوند که یک اشتباه برای این افراد خسارات سنگینی را به بار آورد.

بیزینس کوچینگ راه گذر از چالش ها و سختی ها را به شما نشان می دهد. او در مسیر گذر از این سختی ها در کنار شما خواهد بود. به این صورت او از گام های اشتباه و انحراف جلوگیری می کند.

بیزینس کوچ بازارهای رقیبان را بررسی می کند. ایده های جدید برای قدرت گرفتن در میان هم ترازان و رسیدن به کسب و کارهای بزرگ تر و تجارت جهانی را ممکن می سازد.

بیزینس کوچ با شناخت اهداف شما در جذب نیروهای جدید مورد نیاز شما تاثیر به سزایی دارد. او استعداد و توانایی های افراد را شناسایی می کند و بهترین داوطلب را برای نیاز شما برمی گزیند.

با بیزینس کوچ رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید

با کمک بیزینس کوچ بلندپروازی های شما برای کسب و کاری بزرگ دیگر یک رویای دست نیافتنی نخواهد بود.

بیزینس کوچ به شما کمک می کند درآمد خود را افزایش داده و از ضرر جلوگیری کنید. با استراتژی های کوچ به بازارهای بزرگ تر وارد شده و در میان کسب و کارهای برتر قرار می گیرید.

افزایش درامد و ورود به بازارهای برتر، افزایش شعب کسب و کار شما را به ارمغان می آورد. این نیز خود کسب و کار شما را بزرگ تر می کند.

استعدادهای درونی خود را با بیزینس کوچینگ دریابید و با تمرکز بر آن ها و تقویت آن ها به کسب و کار خود انرژی بخشید.

در نهایت ورود به بازارهای جهانی و رقابت های بزرگ با تقویت استعدادها، افزایش انگیزه کاری و شناخت کامل رقیبان و استراتژی های مفید امکان پذیر است که این امر در سایه بیزینس کوچ خوب و کار بلد محقق می شود. هر چه باشد دیگر می دانید که تنها یک جواب برای سوال چه کسانی به بیزینس کوچینگ نیاز دارند وجود دارد. و آن همه مشاغل است.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن