به شخصی کارآفرین موفق در کسب و کار می توان گفت که همیشه به دنبال ایده های تازه است. به آن ها متوسل می شود تا از آن ایده ها فرصت های تازه خلق کند. تمایل به در آغوش کشیدن ریسکی دارد که ذاتاً در خلق و اجرای ایده های جدید وجود دارد.

همچنین کارآفرین کسی است که نوآوری خاص داشته باشد. این نوآوری می تواند در ارائه یک محصول جدید. ارائه یک خدمت جدید. در طراحی یک فرآیند نوین و یا نوآوری در رضایت مشتری و… باشد. در واقع کارآفرینی مستلزم ریسک پذیری است. کارآفرین برای به ثمر رساندن زحمات خود باید صبور و ریسک پذیر باشد.

کارآفرین در مرحله اول باید بتواند به خوبی فرصت ها را شناسایی کند. با خلاقیت و ذهن باز وجود فرصت را احساس کند و ایده های خود را در بازار موجود به کار ببندد. نظارت و تطبیق ایده ها با شرایط بازار از جمله ضرورت های انکار ناپذیر در کار یک کارآفرین موفق در کسب و کار است. همچنین کارآفرین موفق در کسب و کار، بذر توسعه صنعتی را می پراکند ، تا اشتغال را افزایش دهد.

یک کارآفرین موفق باید بتواند، با استفاده از تجربه‌های گذشته و خلاقیت خود ایده پردازی ‌کند. سپس از میان همه ایده‌هایی که شکل می‌گیرند، عملی‌ترین و سودآورترین مورد به‌ عنوان بهترین ایده را انتخاب کند و به دنبال اجرای آن باشد.

در این ویدیو، برایان تریسی از معروفترین و بزرگترین سخنرانان و کارآفرینان دنیا به بررسی راه های تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق میپردازد. با یوبان همراه باشید.

کارآفرین موفق در کسب و کار, یوبان
اشتراک گذاری

پاسخ دادن