کتاب زبان بدن، به نویسندگی جو ناوارو، افسر سابق FBI می باشد. این کتاب کاملاً شرح می دهد چگونه احساسات و رفتار افراد را رمز گشایی کنید. همچنین از گرفتار شدن در تله افراد دروغگو جلوگیری کرده و به قول معروف مو را از ماست بیرون بکشید.

او بیان می کند که زبان بدن ما روی طرز تفکر خانواده، رئیسمان، همکاران و دوستانمان نسبت به خودمان تاثیر می‌گذارد. با این کتاب متوجه می شویم که اجداد اولیه مان، چیزی برای ما به ارث گذاشته اند. این کتاب می‌تواند در برقراری رابطه با دیگران به ما کمک کند و ما بتوانیم افکار دیگران را بخوانیم.

مهم‌تر از همه، اینکه با شنیدن این کتاب خواهید فهمید اگر سرو کله تان به بازجویی پلیس افتاد چطور رفتار کنید که متوجه ذهنیت شما نشوند. یا اگر در برابر شخص یا اشخاصی قرار گرفتید چطور افکار خود را پنهان و از افکار آن ها سر در بیاورید.

فواید یادگیری زبان بدن

با این کتاب یاد می گیرید چگونه از طریق رفتار بدنی افراد متوجه افکار و احساسات افراد شوید. همه اندام های بدن انسان احساسات خاصی را نشان می دهند. برای مثال چشم ها و دست ها از مهم ترین اندام بدن هستند که احساسات را نشان می دهند. که با این کتاب به این اسرار پی می برید.

همچنین ممکن بخواهید بدانید آیا بدن دروغ می گوید؟ جو ناوار نویسنده کتاب زبان بدن اعتقاد دارد شناختن زبان بدن لازم و ضروریه چون با دانستن آن می توان دروغ ها، فریب ها و بلوف ها زدن ها را کشف کرد. همچنین زبان بدن در ارتباطات فردی و اجتماعی تاثیر دارد.

, یوبان

پس اگر تا الان به هر دلیلی موفق به خواندن این کتاب نشده اید، توصیه می‌کنیم از این خلاصه کتاب صوتی که یوبوک برای شما عزیزان تهیه کرده است استفاده کنید.

گوینده: لیلا ولی پور

اشتراک گذاری

پاسخ دادن