کتاب هنر سخنرانی در جمع اثر دیل کارنگی می باشد. این کتاب رمز ارائه یک سخنرانی آسان و بی دغدغه را، تمرین نکاتی که ارائه داده است، می‌داند. کتاب هنر سخنرانی در جمع در آن نکاتی کاربردی را جهت ارائه یک سخنرانی راحت و بی دردسر برای هر سخنران حرفه‌ای یا تازه‌کاری ارائه داده است.

کتاب هنر سخنرانی برای کسانی است که حرف ارزشمندی برای گفتن دارند، اما مطمئن نیستند که چطور باید آن را بگویند. بهترین راه برای تبدیل شدن به یک سخنران ماهر، سخن گفتن است. اما به راستی چطور باید حرف بزنیم؟ تمرین کنیم و مؤثر باشیم؟ این همان موضوعی است که در کتاب هنر سخنرانی یاد می‌گیرید.

درباره هنر سخنرانی در جمع

این کتاب بر یک شخص یا مهارت‌های منحصر به فرد تکیه ندارد. دیل کارنگی به جای استفاده از شیوه سخنران‌های معروف به شما کمک می‌کند تا اعتماد به نفس خود را در برابر مخاطبان به دست آورید. همچنین پیام‌هایتان را با استفاده از چرخش، تغییر سرعت، تأکید و فرمانبرداری منتقل کنید. ما برای آنکه بتوانیم تأثیرگذار باشیم، باید خوب صحبت کنیم. مهارت سخنرانی در جمع یکی از ویژگی‌های مهم افراد کاریزماتیک است. اگر در این مهارت ضعیف هستید و یا دوست دارید بیشتر در رابطه با آن بدانید این کتاب رو گوش کنید.

آیین سخنرانی اثر دیل کارنگی ، به ما می‌آموزد که چگونه با تمرین و پشتکار می‌توانیم به توانایی صحبت در جمع دست پیدا کنیم. باید بدانیم که هیچ‌کس سخنران به دنیا نیامده است. به یقین می‌توان گفت که تمام افراد از سخنرانی در جمع واهمه دارند. تا کنون بیش از ۱۰ هزار نسخه از کتاب هنر سخنرانی در جمع، به فروش رسیده است.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این کتاب را ندارید، یوبوک خلاصه این کتاب را به صورت صوتی برای شما تهیه کرده است. با این خلاصه کتاب صوتی در یوبوک همراه باشید.

, یوبان

گوینده: لیلا ولی پور

اشتراک گذاری

پاسخ دادن