تا حالا شده به این فکر کنید اگر یک کالایی دارید، چطور می توانید آن را در هر زمان که می خواهید بفروشید؟ برای فروش هر کالایی تکینک ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد. اما ما در این مقاله در مورد فروش می خواهیم فقط سه تا از روش های فروش را ذکر کنیم که از مهم ترین تکنیک های فروش کالا هستند.

اما قبل از ذکر روش های فروش کالا، می خواهیم داستانی در مورد دن لاک بگوییم. دن لاک یک کارآفرین خیلی موفق است. موفقیت او در عرصه تجارت بدون شک تاثیر مشکلات او در کودکی است.

او متولد هنگ کنگ است و در سن 14 سالگی، به همراه خانواده اش برای شروع زندگی جدید به کانادا نقل مکان کردند. اما بعد از مدتی پدر دن ورشکسته شد و دن در سن 16 سالگی مجبور شد که کار کند و کار کردن را با خرید و بسته بندی مواد غذایی در کیسه آغاز کرد.

او به امید موفقیت وارد کالج شد و سپس بعد از تحصیل با مردی به نام آلن ژاک آلن آشنا می شود که به او مهارت نوشتن متن را آموخت. او اینقدر با انگیزه بود که به خودش قول داده بود به اندازه ای موفق شود که بتواند از پدر و مادرش حمایت کند.

اما باید بدانید دن قبل از اینکه موفق شود در 13 تجارت شکست خورد. او ناامیدی را مقصر اصلی شکست های خود در سرمایه گذاری می داند. حال دن سه راز قدرتمند فروش را توضیح می دهد که یاد بگیرید چگونه ذهن مردم را تحت تأثیر قرار دهید تا هر آنچه که می خواهید بفروشید.

, یوبان
, یوبان

همراه عزیز؛ این یک محتوای ویژه است
برای مشاهده این مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن