نمایش دادن همه 4 نتیجه

100%تخفیف
3 copy

آموزش مهارتهای مورد نیاز مدیران و رهبران

بدون امتیاز 0 رای
در دوره مهارتهای مورد نیاز مدیران، توسط کارشناس رهبری سارا کانادای آموزش داده میشوید. او تفاوت بین مدیریت، آموزش و مربیگری را برای شما آشکار می کند. همچنین مدل ها و مهارت های مربیگری را برای حمایت از رشد و پیشرفت کارکنان در اختیار شما مدیران قرار می دهد. سارا نکات تجاری را برای مربیگری حرفه ای و اصولی به شما ارائه می دهد. چالش های مربی گری را بررسی می کند و نحوه ارائه بازخورد و تعیین اهداف را توضیح می دهد. پس اگر میخواهید با رفتار حرفه ای کنترل سازمان را در دست بگیرید این دوره برای شما فراهم شده است.
1
350000 تومان رایگان!
100%تخفیف
رهبری چابک

رهبری چابک را بصورت اصولی از صفر تا صد یاد بگیرید

بدون امتیاز 0 رای
با استفاده از این دوره به شکلی کاملا اصولی و عملی و بدون نیاز به صرف زمان زیادی اصول رهبری چابک را یاد خواهید گرفت. این دوره همه آنچه که به عنوان یک رهبر ارشد باید بلد باشید را به شما ارائه خواهد داد. این دوره شامل نکاتی کاملا حرفه ای جهت ایجاد تعامل بیشتر با کارکنان، افزایش رشد شرکت و نهایتا رضایت مشتری و سود بیشتر برای شرکت میباشد.
0
215000 تومان رایگان!
30%تخفیف
18

دوره مدیریت زمان به روش حرفه ای ها؛ برای هر لحظه برنامه داشته باش

بدون امتیاز 0 رای
در دوره مدیریت زمان به خوبی یاد میگیرید که چگونه میتوانید به سادگی حواس پرتی ها را از بین ببرید. یکی از اصلی ترین عاملان حواس پرتی نبود برنامه مشخص است. بسیاری فکر میکنند که شاید انگیزه ندارند. یا اینکه فکر میکنند ضعیف شده اند و دلیل حواس پرتی آنها این است. ولی اصلی ترین عامل حواس پرتی نبود برنامه ای دقیق است. برنامه ای که بر اساس اولویت ها نوشته شده باشد و شما را مجبور به اجرا کند.
0
150,000 105,000 تومان
100%تخفیف
20

دوره قدرتمند خود رهبری؛ رهبر خودتان باشید تا بتوانید رهبر دیگران شوید

بدون امتیاز 0 رای
در این دوره ، یاد میگیرید که چگونه ذهنیت، رفتارها و روابط محیط کار خود را مدیریت کنید. این کار به شما کمک میکند که در سازمان و در صنعت خود به عنوان یک رهبر برجسته شوید. چه در مسیر مدیریت باشید و چه یک مشارکت کننده فردی باشید، نویسندگان و کارشناسان رهبری لیزا ارل مک لود و الیزابت لوتاردو می توانند به شما کمک کنند تا مسئولیت تعلیم خودتان را به عهده بگیرید.
1
280000 تومان رایگان!