دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
دوره آموزشی تکنیک های مذاکره در فروش در مورد راه های مذاکره های سودمند و کارساز می باشد. مذاکره هایی که باید هر مدیری آنها را بلد باشد و بتواند از مهارت های اصلی آن استفاده کند. در این دوره می توانید جهت کسب اطمینان از موفقیت خودتان کارهای زیادی را در زمینه مذاکره انجام دهید.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 127,500 تومان
  گاهی اوقات اختلافاتی در روابط تجاری و شخصی به وجود می آید. در تلاش برای نجات رابطه، جلوگیری از یک درگیری آسان است. با وجود تکنیک های مذاکره در فروش، می توان اختلافات متشنج را به مذاکره ای مولد تبدیل کرد. همچنین روابطی محکم ایجاد کرد. اهمیت مهارت مذاکره در اینگونه موارد از اهمیت بالاتری برخوردار است. این فقط حل اختلاف نیست که اهمیت مذاکره را برجسته می کند. رویکرد صحیح مذاکره می تواند وضعیت طرفین را به مقدار زیادی بهبود بخشد. شما همواره در حال مذاکره با خودتان هستید. به عنوان مثال هنگامی از خواب بیدار میشوید. احتمالا می خواهید همچنان در رختخواب بمانید. پس از مذاکره با خودتان تصمیم میگیرید که بهتر است بلند شوید. چرا که به نفع شماست که قید آن را بزنید و به محل کار خود بروید. یک مثال دیگر دسر پس از غذاست! گاه شما بین انتخاب دو دسر برای پس از شام در دوراهی قرار میگیرید. پس از مدتی مذاکره با خودتان یکی از آنها را انتخاب میکنید. پس تکنیک های مذاکره را در زندگی شخصی تان بلدید. درمورد تکنیک های مذاکره در فروش قضیه تا حد زیادی متفاوت است. این دوره قرار است راه کسب درآمد کلان از مذاکره را به شما آموزش دهد.  

مذاکره در دنیای امروز

مذاکره راه طولانی را طی کرده است. تکنیک های مذاکره در فروش عامل اصلی موفقیت کسب کار هستند. مذاکره یک فرایند است. فرایندی که در آن دو یا چند طرف با نیازها و اهداف متفاوت در مورد یک موضوع بحث می کنند. آنها مذاکره میکنند تا یک راه حل قابل قبول برای رسیدن به اهدافشان پیدا کنند. در تجارت، مهارت مذاکره هم در تعاملات غیررسمی روزمره و هم در معاملات رسمی از جمله مذاکره در شرایط فروش ، اجاره ، ارائه خدمات و سایر قراردادهای حقوقی مهم است. با دانستن  تکنیک های مذاکره در فروش به راحتی میتوانید یک شرایط بد را به یک شرایط ایده آل تبدیل کنید. مذاکره نیاز به دادن و گرفتن دارد. شما باید هدف خود را ایجاد یک تعامل سازگارانه و سازنده قرار دهید که برای هر دو طرف یک برد باشد. در حالت ایده آل، یک مذاکره موفق جایی است که بتوانید امتیازاتی بدهید که برای شما اهمیت کمی داشته باشد، در حالی که به طرف مقابل چیزی بدهید که برای آنها اهمیت زیادی داشته باشد. بدون توجه به تفاوت در منافع دو طرف، رویکرد شما باید موجب انتقال حسن نیت تان شود.  

درباره دوره آموزشی تکنیک های مذاکره در فروش

دوره آموزشی تکنیک های مذاکره در فروش در مورد راه های مذاکره های سودمند و کارساز می باشد. مذاکره هایی که باید هر مدیری آنها را بلد باشد و بتواند از مهارت های اصلی آن استفاده کند. در این دوره می توانید جهت کسب اطمینان از موفقیت خودتان کارهای زیادی را در زمینه مذاکره انجام دهید. در دوره آموزشی تکنیک های مذاکره در فروش در واقع حتی فنون صحبت کردن را نیز یاد میگیرید. در این زمینه شما ابتدا باید مهارت های خود را در زمینه ای که می خواهید صحبت کنید بیشتر کنید. سپس توسط این دوره گام به گام به روش های مذاکره آشنا شوید. درک آسانی که از مذاکره می توانید داشته باشید، بسیار مهم است و این زمینه می تواند اهمیت بالایی داشته باشد. تجاری سازی اکثر ایده ها نیازمند توانایی در مذاکره های سودمند و متقاعد کردن افراد می باشد. بنابراین این دوره از یکسری روش ها استفاده می کند و سعی میکند که اطمینان خاطر بسیاری را از موفقیت به شما منتقل کند. فنون قرارگیری درست بدن و استفاده از فنون کلامی نکات بزرگی هستند که حتما باید به آنها توجه داشته باشید.    

با یادگیری تکنیک های مذاکره در فروش سرعت پیشرفت تان را ده برابر کنید

دوره تکنیک های مذاکره در فروش شامل کلیه مهارتهای اصلی مذاکره است. این تکنیک ها برای اطمینان از موفقیت شما به صورت گام به گام و از طریق مهارت های مذاکره و در قالبی قابل فهم ارائه شده اند. این دوره به سادگی مطالبی را بیان می کند که قطعا تا به حال نمیدانستید. مطالبی که باعث ایجاد تحولی قابل توجه در کسب و کارتان میشوند. با استفاده از این دوره مفاهیم اصلی مذاکره را برای اطمینان از موفقیت تان بیاموزید. چهار استراتژی اصلی مذاکره را بیاموزید. مانند کلمات خاصی که برای برتری در هر مذاکره ای باید بیان کنید. بهترین مهارت های مذاکره، ترفندها و نکات و همچنین تکنیک هایی آسان برای کنترل قبل، حین و بعد از هر مذاکره. یاد میگیرید که چگونه می توان هر مذاکره ای را برای بردن آغاز کنید! دوره تکنیک های مذاکره در فروش ساعتها محتوای مذاکره را در 30 دقیقه فشرده کرده است! در نتیجه وقت تان را جهت نکات غیر کاربردی هدر نمیدهد. هر تکنیک در 1 دقیقه تدریس میشود و همینقدر کافیست! اگر شما علاقه مند به یادگیری نحوه به دست آوردن معاملات و تأثیرگذاری بیشتر هستید، این یک دوره عالی برای کشف استعداد فروش تان است.  
فایل های دانلود ( کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
255000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزشی تکنیک های مذاکره در فروش؛ امپراطور مذاکره شوید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید