دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
کارآفرینان یکی از بزرگترین مهره های اقتصادی هر کشور محسوب میشوند. دوره بهبود وضعیت فردی و شغلی از آنتونی رابینز که به صورت رایگان برای شما آماده شده است، آنتونی رابینز درمورد تعدادی از مهمترین رکن های موفقیت یک کسب و کار صحبت میکند.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 225,000 تومان

امروزه کارآفرینان یکی از بزرگترین مهره های اقتصادی و حتی سیاسی هر کشور محسوب میشوند.

تبدیل شدن به یک کارآفرین خوب علاوه بر اینکه راه رسیدن به اهداف و آرزوهای خودتان را هموار میکند، بلکه در رشد و توسعه بازار سرمایه کشورتان نیز تاثیر مثبتی میگذارد.اما باید آگاه باشید که این مسیر چالش های بسیار دارد و اگر مراقب برند خودتان نباشید، قطعا نمیتوانید موفق شوید.

بهبود وضعیت شغلی وابسته به رعایت نکات حرفه ای و ذهنی زیادی است. رعایت هر رفتار و عملی در کسب نتیجه مطلوب تاثیر زیادی دارد. موفقیت و بهبود وضعیت شغلی و فردی برای هیچ شخصی شانسی بوجود نیامده است. برای رسیدن به این مهم باید از ابتدا ذهن خودتان را آماده کنید و در مسیر آن بدون توقف حرکت کنید.

طبق داده های اداره آمار کار، هر فرد 8.8 ساعت در روز را در محل کار خود صرف می کند. این کمی بیش از 9000 ساعت در سال است که اساسا یک سوم زندگی شماست. بنابراین منطقی است که شما می خواهید شغلی را انتخاب کنید که واقعاً عاشق آن هستید.

متاسفانه شرایط اقتصادی، محیط زندگی و پیچ و تابهای ساده زندگی می تواند شما را در مسیر شغلی سوق دهد که لزوما به آن علاقه ندارید. ممکن است در یک بن بست در بهبود وضعیت شغلی تان قرار بگیرید. شما درآمد کمتری از آنچه می خواهید می گیرید یا اینکه به سادگی از شما استقبال نمی کنند. برداشت منفی از حرفه شما می تواند در روند بهبود وضعیت شغلی شما دلسرد کننده باشد.

نظرسنجی گالوپ در سال 2013 نشان داد که در میان کارگران آمریکایی، فقط 30٪ خود را “شاغل” می دانند.این به ویژه اعداد ناخوشایند در اقتصادی است که هنوز در تلاش برای بهبود وضعیت شغلی کارگران است.

با امید و تلاش به سمت بهبود وضعیت شغلی گام بردار

حتی اگر در حال حاضر به کار رویایی خود مشغول نیستید، امید وجود دارد. خواه برای ارتقا سطح و یا بالا بردن سطح شغلی ، در جستجوی کار هستید یا می خواهید کار خود را شروع کنید. انجام چند قدم ساده می تواند به شما کمک کند تا یک کارگر یا کارمند شادتر و با ارزش تر باشید. ذهن خودتان را برای کسب اهداف تان آماده کنید. مانند حرف ای ها رفتار کنید. زمان خودتان را مدیریت کنید. سخاوتمندانه با دیگران و مسائل زندگی تان برخورد کنید

آنتونی رابینز در حال حاضر یکی از بزرگترین سخنرانان و مشاوران کسب و کار در دنیاست و در این دوره کوتاه که از طرف آکادمی یوبان برای شما فراهم شده است، درمورد تعدادی از مهمترین رکن های موفقیت یک کسب و کار صحبت میکند.

آشنایی بیشتر با آنتونی رابینز

تونی رابینز که بیشتر با نام آنتونی رابینز شناخته شده است ​​(متولد 29 فوریه 1960 ، گلندورا ، کالیفرنیا ، ایالات متحده) ، سخنران انگیزشی آمریکایی و “مربی زندگی” است که با ارائه یک دوره ارتقای شخصی، یک امپراتوری تجاری چند وجهی ایجاد کرد.

رابینز در یک خانواده طبقه کارگر متولد شد. در کودکی نام خانوادگی ناپدری اش را پذیرفت. در دوران جوانی متوجه شد که استعداد سخنرانی در جمع را دارد. او شروع به خواندن آثار نویسندگان الهام بخشی مانند رالف والدو امرسون و دیل کارنگی کرد. رابینز به دانشگاه نرفت اما درعوض سمینارهایی را به سبک انگیزشی به همراه جیم ران برگذار کرد. وی همچنین از جان گریندر، زبان شناس و توسعه دهنده دوره “مدل سازی”، روشی را آموخت که یک کارآموز با کپی برداری دقیق از رفتار آگاهانه و ناخودآگاه یک فرد موفق، به موفقیت دست می یابد.

در اوایل دهه 1980 رابینز شروع به برگزاری سمینارهای خود کرد که به عنوان جلسات احیای سکولار توصیف شد. در ابتدا رابینز در تبلیغات خود برای نشان دادن نماد اعتماد به نفس تصاویری از راه رفتن در آتش را نمایش می گذاشت و بسیار سر و صدا به پا کرد. رابینز شروع به ترکیب این تجربه در برنامه های خود کرد. (او در یکی از برنامه هایش سخنران مشهور اپرا وینفری را در یک پیاده روی آتش راهنمایی کرد). وی با نوشتن کتاب و بعدا با تولید کتاب های صوتی، برنامه های تلویزیونی، دی وی دی و برنامه های گوشی های هوشمند افراد دیگری را جذب کرد. او در سال 2010 میزبان یک نمایش تلویزیونی کوتاه مدت با نام “دستیابی به موفقیت با تونی رابینز” بود.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
450000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

1 دیدگاه برای دوره بهبود وضعیت فردی و شغلی از آنتونی رابینز

  1. فاطمه سپهوند

    فوق العاده بود این دوره. ممنون از تیم پر تلاش یوبان??

    پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید