دسترسی سریع
ارتباط با استاد
امکان بازگشت وجه
در دوره مهارتهای مورد نیاز مدیران، توسط کارشناس رهبری سارا کانادای آموزش داده میشوید. او تفاوت بین مدیریت، آموزش و مربیگری را برای شما آشکار می کند. همچنین مدل ها و مهارت های مربیگری را برای حمایت از رشد و پیشرفت کارکنان در اختیار شما مدیران قرار می دهد. سارا نکات تجاری را برای مربیگری حرفه ای و اصولی به شما ارائه می دهد. چالش های مربی گری را بررسی می کند و نحوه ارائه بازخورد و تعیین اهداف را توضیح می دهد. پس اگر میخواهید با رفتار حرفه ای کنترل سازمان را در دست بگیرید این دوره برای شما فراهم شده است.
با کد تخفیف suncode این محصول را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. یعنی: 175,000 تومان
رهبرانی که با مربیگری حرفه ای بطور مداوم تیم خودشان راه هدایت میکنند، می توانند تیم خود را تقویت کرده و به سازمان خودشان ارزش افزوده بدهند. در دوره مهارتهای مورد نیاز مدیران، توسط کارشناس رهبری سارا کانادای آموزش داده میشوید. او تفاوت بین مدیریت، آموزش و مربیگری را برای شما آشکار می کند. در ادامه راه مهارت های مدیریتی اصلی برای مدیران را به شما آموزش میدهد. همچنین مدل ها و مهارت های مربیگری را برای حمایت از رشد و پیشرفت کارکنان در اختیار شما مدیران قرار می دهد. سارا نکات تجاری را برای مربیگری حرفه ای و اصولی به شما ارائه می دهد. چالش های مربی گری را بررسی می کند و نحوه ارائه بازخورد و تعیین اهداف را توضیح می دهد. پس اگر میخواهید با رفتار حرفه ای کنترل سازمان را در دست بگیرید این دوره برای شما فراهم شده است.

لزوم یادگیری مهارتهای مورد نیاز مدیران

منظور از مهارتهای مورد نیاز مدیران مجوعه ای از رفتار هاست. رفتارهایی که میتوانند هر شرایطی را به نفع سازمان تغییر دهند. این رفتارها شامل نحوه بخورد با کارمندان نیز میشوند. همواره در محیط های کاری بین کارمندان مسائل مختلفی پدید می آید. یک مدیر حرفه ای باید بتواند به خوبی شرایط را تحت کنترل در بیاورد و آرامش را به سازمان بازگرداند. عدم یادگیری مهارتهای مورد نیاز مدیران به مرور زمان باعث بروز مشکلات متعددی میشود. کارمندان یکی پس از دیگری از کار زده میشوند. اعتمادشان را نسبت به رئیس از دست میدهند. مشکلات را گردن یکدیگر می اندازند. نسبت به مشکلات شرکت احساس مسئولیت نمیکنند. نهایتا به این نتیجه میرسند که باید اهداف شان را در سازمانی دیگر دنبال کنند. پس گذراندن زمانی جهت یادگیری این مهارت ها امری حیاتی است. این دوره به خوبی و در زمان کم همه آنچه را که باید اجرا کنید تا از سازمان تان محافظت کنید را به شما آموزش خواهد داد.

منظور از مهارت مدیریت و رهبری

مهارتهای مورد نیاز مدیران و رهبران را می توان به عنوان یکسری از ویژگیها یا تواناییهای خاص تعریف کرد. یک مدیر اجرایی باید برای انجام وظایف خاص در سازمان باید این ویژگی ها را داشته باشد. این ویژگی ها شامل توانایی انجام وظایف اجرایی در یک سازمان هستند. ویژگی هایی که ضمن جلوگیری از شرایط بحرانی و حل سریع مشکلات، از بروز مجدد آنها جلوگیری میکند. مهارت های مدیریتی می توانند از طریق یادگیری و تجربه عملی به عنوان مدیر ایجاد شوند. این مهارت ها به مدیر کمک می کنند تا با همکاران خود ارتباط برقرار کند. همچنین مدیر می داند چگونه با زیردستان خود به خوبی رفتار کند. این امر باعث می شود فعالیت ها به شکلی آسان در سازمان انجام شود.

استفاده از مهارتهای مورد نیاز مدیران جهت حل مسئله

حل مسئله یکی دیگر از مهارتهای مورد نیاز مدیران است. یک مدیر خوب باید توانایی مقابله و حل مشکلات مکرری که ممکن است در یک روز کاری معمولی ایجاد شود را داشته باشد. حل مسئله در مدیریت شامل شناسایی یک مسئله یا موقعیت خاص و سپس یافتن بهترین راه برای حل مسئله و دستیابی به بهترین راه حل است. این توانایی برای مرتب سازی امور حتی در شرایط نامناسب است. وقتی مشخص شد که یک مدیر مهارت حل مسئله زیادی دارد، این کار او را از بقیه اعضای تیم متمایز می کند. همچنین به زیردستانش اعتماد به مهارت مدیریتی خود را منتقل میکند. پس یادگیری مهارتهای مورد نیاز مدیران میتواند در جنبه های مختلفی موفقیت یا عدم موفقیت یک سازمان را تحت تاثیر مستقیم قرار دهد.

از سارا کانادای بیشتر بخوانید

سارا کانادای کارشناس توسعه ، سخنران و نویسنده توسعه رهبری است. سارا به شرکتها کمک می کند تا سهم رهبران خود را در تأثیرگذاری در سطوح پایین به حداکثر برسانند. سارا کانادای با 15 سال تجربه در این امر توانسته بر بسیاری از افراد تاثیر مثبت بگذارد. او بنیانگذار استراتژی های عملی برای ایجاد تغییرات مثبت، تقویت مهارت های رهبری، بهبود روابط تجاری و بهبود عملکرد است. بینش او باعث شده است که صدها تیم و فرد در سراسر دنیا نتایج چشمگیر تغییرات استراتژیک را در کسب و کارشان تجربه کنند. سارا در تعدادی از نشریات معتبر به نمایش در آمده است که مهمترین آنها Forbes ، The Huffington Post، Psychology Today، CNBC و Leadership-Wired از انجمن مدیریت آمریکا است.
فایل های دوره (کلیک کنید)

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
350000تومان رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مهارتهای مورد نیاز مدیران و رهبران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید