شما باید تمام عناصر بازاریابی قوی را بیاموزید. اگر توصیه های این مقاله را دنبال كنید، یك بازاریاب ماهر خواهید شد و شركتی موفق بنا خواهید كرد. اساس برنامه بازاریابی شما باید آموزش دادن به مشتری باشد. هزاران مقاله جالب و هزاران كتاب وجود دارند كه به عنوان راهنماهای اصلی می‌توان به نحوی تأثیرگذار از آنها استفاده كرد. به«مشتریان» از طریق خبرنامه ها، بولتن‌ های فنی، مقالات مندرج در روزنامه ها، مجلات، یا سمینارها نشان دهیدكه هدف اصلی شما كمك به بهبود «سلامت»، «سود» یا «شادی» آنها به طریق ممكن است. وقتی مشتریان باور كنند كه انگیزه شما رفع نیازهای آنان است و نه پركردن جیب خودتان، به طور خودكار فروشنده محبوب آنها می شوید. هدف از تمام كارهایی كه در بازاریابی، تبلیغات و فروش انجام می دهید، باید بیان این مطلب باشد كه شما به چه طریقی به مشتریان خود سود خواهید رساند .

چگونه بازاريابی كنيد

سعی كنید تمام كتاب های تبلیغاتی لازم را كه می توانید در حین نوشتن آگهی به آنها مراجعه كنید، در دسترس داشته باشید. انتخاب محل مناسب برای كسب و كار شاید مهم ترین گام در كسب و كار باشد. برای شركت خود به دنبال نامی عالی باشید كه نشان دهنده كسب و كارتان باشد. هدف بنیادین هر نوع تبلیغاتی جا انداختن كسب و كار شما در ذهن مشتری است. بازاریابی خوب به معنای كارمندانی مؤدب است و نه گروهی آدامس به دهان كه دائم از خود تعریف می كنند و از كمیِ وقتِ استراحت می نالند. هر كسب و كاری تنها یك دلیل برای بقا دارد و آن هم انجام كاری به موقع برای مشتریان است. برای موفقیت به تجربه و تلاش بسیار نیاز دارید و نقطه آغاز تمام موفقیت ها، خواست و اراده ی فرد است .

کسب و کار, یوبان

چگونگی فروش در شغل

سه روش برای رشد یك كسب و كار وجود دارد:

1) جذب مشتریان جدید

2) افزایش میزان سفارش های مشتریان

کسب و کار, یوبان

3) افزایش دفعات سفارش مشتریان.

مشتریان كنونی شما بهترین مشتریان آتی شما هستند. بازاریابی نیز باید نیروی برانگیزاننده شما باشد . بازاریابان می پرسند مشتری چه می خواهد ؟ مشتری چه انتظاری دارد ؟ شرایطی كه ما باید مهیا كنیم تا مشتری تمایل به معامله پیدا كند چیست؟

 مشخصات يك فروشنده خوب عبارت است از:

1) توانايي هماهنگ شدن با ديگران 2) سختكوشي 3) توانايي فكركردن در ابعاد بزرگ. ارائه يك استراتژي بازاريابي نوين و يافتن راهي تازه براي دستيابي به مشتريان, شيوه هايي هستند كه بايد مد نظر قرار دهيد.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن