چیزی که کل زندگی ما رو تغییر میده، عمل هست. چرا که ما از اقدامات خودمون نمی ترسیم. می خواییم خودمون رو مجبور به انجام این کار کنیم. باید اطمینان حاصل کنیم که از طریق تصمیم گیری خودمونو تحت فشار قرار بدیم. نقطه ای که در اون تغییرات اتفاق میوفته، یک تصمیمه! هر تغییری که در زندگیتون میخوایین، از یک چیز ساده ناشی میشه. یک تصمیم واقعی!

افرادی که تغییر ایجاد می کنن. در واقع تصمیم می گیرند. می دونید، بنظر خیلی ساده میاد.

حتی اگه به قبل از میلاد مسیح هم که نگاه کنی می بینی به حرف من عمل شده. می دونید که به همین آسونیه، ولی هنوزم اینکارو نمی کنید. چون خودتونو تو این وضعیت تحت فشار قرار نمی دید. که تصمیم گیری کنید. گرفتن یک تصمیم چیزی مثل یک اولویت نیست. اینجوری نیست که شما بگین من اون رو امتحان می کنم تا ببینم چی میشه. اون یه تصمیم نیست.

تصمیم واقعی از ایمان میاد. مثل یه برش برای قطع موقعیتی که داخلش قرار داری. یک تصمیم یعنی همه چیزو بزاری کنار و فقط بچسبی به چیزی که بهش متعهد شدی. مثل اینه، خیلی از شما تا به حال ممکنه سیگار کشیده باشید. اما یه روز تصمیم میگیرید که ترکش کنید. حتی وسوسه هم نمیشی. چون یکبار که تصمیم بگیری و بگی که میخوام انجامش بدم. انجامش میدی!

وقتی که تصمیم بگیری، به معنای واقعی کلمه مصونیت خودتو از خودت جدا میکنی. یک تصمیم واقعی یعنی اینکه سدهای جلوی راهتو از جلوت برداری.

تصمیم واقعی, یوبان

این کلیپ انگیزشی زیبا از آنتونی رابینز، از نویسندگان و مربیان کسب و کار مطرح در دنیا رو از دست ندید.

اشتراک گذاری

پاسخ دادن